Ed Sheeran má vlastnú edíciu kečupov, Edchup bude už čoskoro v predaji

  • Edícia vznikla v spolupráci so značkou Heinz
  • Kečupy budú dostupné iba v Británii
  • Okrem mena a loga sa produkt nijako nezmení
Wikimedia (Eva Rinaldi), Flickr (Mike Mozart)
Wikimedia (Eva Rinaldi), Flickr (Mike Mozart)
  • Edícia vznikla v spolupráci so značkou Heinz
  • Kečupy budú dostupné iba v Británii
  • Okrem mena a loga sa produkt nijako nezmení

Ed Sheeran patrí medzi najznámejších a najobľúbenejších spevákov súčasnosti. Jeho videoklipy majú na sociálnej sieti Youtube miliardy zhliadnutí a jeho účet na Spotify si mesačne vypočuje takmer 60-miliónov ľudí. V roku 2017 sa britský umelec objavil v jednej z častí 7. série Game of Thrones ako vojak Lannisterovcov. Podľa portálu Marie Darie je Sheeran veľkým fanúšikom populárneho fantasy seriálu a vybrali si ho aj pre jeho nezameniteľný hlas.

Okrem Game of Thrones má však Sheeran aj inú záľubu. Miluje kečup a už od roku 2014 spolupracuje so spoločnosťou Heinz. Na svoje sociálne siete pravidelne pridáva príspevky s produktami od známej značky. Ich logo má podľa britského Independent dokonca vytetované na ruke. Najnovšie odštartoval Sheeran spolu s Heinz novú edíciu kečupov, ktorá nesie časť jeho mena s názvom Edchup.

Edchup bude klasický kečup, ktorý sa okrem originálneho mena a mierne pozmeneného dizajnu nebude ničím odlišovať. Na fľaši nájdeš logo rajčiny s vlasmi a okuliarmi charakteristickými pre spevákov imidž. Spoluprácu oznámil Ed Sheeran na svojej sociálnej sieti túto stredu fotkou, na ktorej bozkáva fľašu s kečupom Heinz. Spolupráca je oslavou 150. výročia firmy a spevákovej lásky k omáčkam.

Predaj sa oficiálne spustí v polovici júna a zatiaľ to vyzerá tak, že produkt bude dostupný iba vo Veľkej Británii. Jeho cena zostane nezmenená a britskí zákazníci si ho budú môcť kúpiť za bežnú sumu 1,99 libier (2,25 eur).

Zdroj: Independent, Marie Darie, Instagram teddysphotos

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech