Elitní policajti NAKA prišli k nádejnému ministrovi životného prostredia Rudolfovi Huliakovi

  • Príslušníci NAKA navštívili dopoludnia Rudolfa Huliaka
  • Dôvodom majú byť vyjadrenia na adresu LGBTI komunity
Romana Huliaka vypočúvala NAKA.
TASR/Ján Krošlák, Polícia SR
  • Príslušníci NAKA navštívili dopoludnia Rudolfa Huliaka
  • Dôvodom majú byť vyjadrenia na adresu LGBTI komunity

Elitní policajti NAKA prišli na Obecný úrad do Očovej vypočuť nádejného ministra Životného prostredia Rudolfa Huliaka za stranu SNS. Ten je totiž starostom obce a s elitnými policajtami bol podľa vlastných slov dohodnutý.

„Dopredu mi volali, že ma chcú prísť vypočuť, tak sme sa dohodli na desiatu hodinu ráno. Prišli na podnet prokurátora Úradu špeciálnej prokuratúry. Dôvodom boli moje vyjadrenia v televíznej relácii na adresu LGBTI komunity. Povedali mi, že to nenapĺňa skutkovú podstatu ani len priestupku,“ povedal pre Startitup Rudolf Huliak s tým, že pre dohodnutý výsluch sa nemohol zúčastniť ani podpisu koaličnej zmluvy. 

rudolf huliak
zdroj: TASR/Dano Veselský

Rudolf Huliak pre Startitup prezradil aj výrok, pre ktorý prišla NAKA do Očovej až z Bratislavy.

„Išlo o výrok, kde som hovoril o tom, že podporujú, aby sa nám slovenská spoločnosť otepľovala. Zakladajú teplárne a podobné podniky, v ktorých sa kumuluje teplo, kde vzniká CO2. Nechcem vidieť tie se*uálne praktiky dvoch mužov, pri ktorých CO2, siričitany a ostatné záležitosti vznikajú ako vedľajší produkt pri používaní telesných otvorov, ktoré na tieto veci nie sú vôbec určené,“ vysvetli Huliak dôvod policajného výsluchu na obecnom úrade v Očovej.  

Najnovšie videá

Trendové videá