Elon Musk chce svojou vlastnou skladbou roztancovať celý svet

  • Elon Musk zverejnil skladu s názvom Don't Doubt Ur Vibe
  • Oficiálnu verziu zverejnil na službe Soundcloud
TASR
TASR
  • Elon Musk zverejnil skladu s názvom Don't Doubt Ur Vibe
  • Oficiálnu verziu zverejnil na službe Soundcloud

Podnikateľ Elon Musk zverejnil skladu Don’t Doubt Ur Vibe. Zakladateľ spoločnosti SpaceX a spoluzakladateľ firmy Tesla sa podelil o tanečnú nahrávku na službe Soundcloud. O vokály a text sa postaral on sám.

Štyridsaťosemročný rodák z Juhoafrickej republiky na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter predtým zverejnil fotografie zo štúdia a neskôr si zmenil meno na Twitteri na E “D” M. Zatiaľ nie je známe, či sa jeho partnerka, kanadská speváčka, skladateľka a producentka Grimes, podieľala na novinke.

Druhá skladba v poradí

Musk vlani ponúkol skladbu RIP Harambe o gorile menom Harambe, ktorú v roku 2016 v zoologickej záhrade v Cincinnati zastrelili po tom, ako do jej výbehu spadol malý chlapec.

Muskova spoločnosť SpaceX navyše len pred pár dňami úspešne dopravila na obežnú dráhu okolo Zeme v poradí štvrtú sériu 60 komunikačných satelitov Starlink, informovala ČTK.

Družice, ktoré budú zabezpečovať globálne pripojenie k internetu, vyniesla raketa Falcon 9 a rokov bolo ich možné sledovať aj naživo prostredníctvom internetu. SpaceX sa už začiatkom januára stala firmou, ktorá prevádzkuje najväčší počet umelých družíc na svete.

Zdroje: SITA, ČTK

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech