Elon Musk pomenoval svoje dieťa X Æ A-12 a nikto nevedel, čo to znamená. Jeho partnerka to vysvetlila

  • Ľudia prichádzajú so zaujímavými teóriami
  • Grimes nakoniec všetko vysvetlila
Musk
Twitter/Musk
  • Ľudia prichádzajú so zaujímavými teóriami
  • Grimes nakoniec všetko vysvetlila

Šéf Tesly a SpaceX Elon Musk v utorok oznámil na Twitteri, že jeho partnerka Grimes, porodila ich dieťa. „Mamička a bábätko sú v poriadku,“ napísal 48-ročný vizionár. Postupne pridal aj fotky a pochválil sa novým prírastkom. 

Dieťatko je chlapec. „X AE A-12 Musk,“ odpovedal na otázku, ako sa chlapec volá. Hneď tak internet spozornel a ľudia začali riešiť, čo tento odkaz znamená. Prečo vizionár nazval svoje dieťa tak netradične? 

Teórií bolo, samozrejme, hneď niekoľko. Podľa jedného z jeho sledovateľov to môže byť kombinácia preložená ako „X Ash Archangel“. Æ znamená ash (v preklade popol) a A-12 je názov lietadla, ktorý mal krycí názov Archangel. Elon túto teóriu podporil aj lajkom.

Teóriu podporuje aj fakt, že na albume speváčky Grimes sa objavila pesnička 4ÆM, čo môže byť taktiež odkaz mierený na nenarodeného syna. Názov pesničky by mohol teda znamenať For Ash Musk.

Teórií je viacero. X  môže znamenať odkaz na SpaceX, Æ zas After Earth. A-12 zas bolo označenie pre lietadlo SR-71.

Niektoré teórie sa vracajú dokonca až do januára, vtedy napísal Elon na Twitteri x is y a podľa niektorých to môže byť celé prepojené. 

Nakoniec sa ozvala speváčka Grimes a všetko vysvetlila. Niektoré teórie sa tak potvrdili, iné zas vyvrátili.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech