ESET Cyber Secu­ri­ty už kom­pa­ti­bil­ný aj s El Capi­tan!

Marek Šándor / 1. októbra 2015 / Tools a produktivita

A je to tu! El Capi­tan neos­ta­ne bez ochra­ny, Eset sa o tom posta­ral.

 

Eset pred niekoľkými hodina oznámil vydanie aktualizácie ESET Cyber Security a ESET Cyber Security Pro, čím sa tieto bezpečnostné riešenia pre Macy stávajú kompatibilnými s najnovšou verziou operačného systému OS X, El Capitan.

ESET Cyber Security chráni používateľov Macov pred najnovšími hrozbami a zároveň nezaťažuje ich systém, čím im umožňuje užívať si silu ich zariadenia bez spomalenia. Súčasťou oceňovaného riešenia je viacvrstvová ochrana a taktiež proaktívny antivírusový a Anti-Phishingový modul, ktorý chráni pred multiplatformovými útokmi vykonávanými s pomocou sociálneho inžinierstva.

 

 

„ESET Cyber Security Pro je bezpečnostný program s mnohými vlastnosťami a s veľmi zrozumiteľným používateľským rozhraním. Identifikoval 100 percent našich vzoriek Macového malwaru,“ napísala testovacia organizácia AV-Comparatives vo svojom hodnotení Macových bezpečnostných produktov.

Napriek tomu, že množstvo Macového malwaru je omnoho menšie v porovnaní s inými platformami, ESET laboratórium odchytilo a identifikovalo viac než desať nových malware rodín špeciálne útočiacich na Mac. Nedávno zase Google Project Zero odhalil tri bezpečnostné zraniteľnosti v OS X. 

 

zdroj:eset.com
Pridať komentár (0)