ESET Cyber Security už kompatibilný aj s El Capitan!

  • A je to tu! El Capitan neostane bez ochrany, Eset sa o tom postaral.
image_1443683081.png
  • A je to tu! El Capitan neostane bez ochrany, Eset sa o tom postaral.

 

Eset pred niekoľkými hodina oznámil vydanie aktualizácie ESET Cyber Security a ESET Cyber Security Pro, čím sa tieto bezpečnostné riešenia pre Macy stávajú kompatibilnými s najnovšou verziou operačného systému OS X, El Capitan.

ESET Cyber Security chráni používateľov Macov pred najnovšími hrozbami a zároveň nezaťažuje ich systém, čím im umožňuje užívať si silu ich zariadenia bez spomalenia. Súčasťou oceňovaného riešenia je viacvrstvová ochrana a taktiež proaktívny antivírusový a Anti-Phishingový modul, ktorý chráni pred multiplatformovými útokmi vykonávanými s pomocou sociálneho inžinierstva.

 

 

„ESET Cyber Security Pro je bezpečnostný program s mnohými vlastnosťami a s veľmi zrozumiteľným používateľským rozhraním. Identifikoval 100 percent našich vzoriek Macového malwaru,“ napísala testovacia organizácia AV-Comparatives vo svojom hodnotení Macových bezpečnostných produktov.

Napriek tomu, že množstvo Macového malwaru je omnoho menšie v porovnaní s inými platformami, ESET laboratórium odchytilo a identifikovalo viac než desať nových malware rodín špeciálne útočiacich na Mac. Nedávno zase Google Project Zero odhalil tri bezpečnostné zraniteľnosti v OS X. 

 

zdroj:eset.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech