Ešte viac kvalitných potravín v Bratislave! Tento mesiac Yeme otvára tretiu predajňu

  • Už o pár dní v hlavnom meste pribudne v poradí tretia prevádzka reťazca Yeme. Sídliť bude v Panorama City.
collagewedqwd
FB/Yeme plnochutné potraviny
  • Už o pár dní v hlavnom meste pribudne v poradí tretia prevádzka reťazca Yeme. Sídliť bude v Panorama City.

Slováci čoraz viac uprednostňujú zdravšie a predovšetkým kvalitnejšie potraviny, ktoré majú zvyčajne aj jasnejší pôvod. Dôkazom je aj obrovský úspech reťazca Yeme, ktorý opäť rozširuje svoje kapacity. Tretia prevádzka Yeme situovaná v komplexe Panorama City by tak mala už tento mesiac 28. septembra otvoriť svoje brány prvým zákazníkom. Spolumajiteľ reťazca Peter Varmuža o tom informoval portál etrend.sk.

Posledné rozširovanie reťazec zaznamenal v marci, keď otvoril menšiu prevádzku na Búdkovej ulici. Okrem toho denne priláka množstvo zákazníkov najväčšia predajňa Yeme neďaleko Fresh Marketu na Tomášikovej ulici. Nová prevádzka sľubuje úspech vďaka skvelej lokalite, kde nebude núdza o dopyt po kvalitných potravinách. Yeme sa dokonca pripravuje na naozajstný nápor zákazníkov, preto pridalo aj na počte pokladní, ktorých bude až 12.

Je zaujímavé, že týmto Yeme na pohľad pripomína práve také Tesco, proti ktorému sa od začiatku stavia a vytvára jeho alternatívu. Peter Varmuža totiž bol v britskom reťazci manažérom a lepšie ako ktokoľvek iný videl, ako to tam chodí. V Yeme sa však stretneš len s transparentným prístupom, kvalitnými a vyberanými značkami potravín aj kozmetiky a množstvom farmárskych produktov. Nechýba vlastná pekáreň, čerstvé syry či mäso, ale aj chutná káva či sendviče so sebou. Zamestnanci okolitých firiem tu tak nájdu aj rýchly a zdravý obed.

V novej predajni bude pracovať okolo 50 zamestnancov, ktorých spoločnosť podľa informácií Trendu láka na naozaj slušný nástupný plat až 900 eur v hrubom. Okrem zliav a ďalších benefitov sa tiež môžu tešiť, že nebudú musieť pracovať v žiadnych zamastených škaredých zásterách. Budú na nich totiž čakať štýlové uniformy navrhnuté Borisom Hanečkom. Tu Yeme opäť dokazuje svoje kvality a neskutočne kreatívny prístup. :)

Yeme už v Bratislave nie je žiadnym nováčikom, ale overeným zdrojom skutočnej kvality. Takmer nikdy nechýba úsmev predavača za pokladňou a toto všetko je dôvodom, prečo sa ľudia do tohto obchodu vracajú a stále ich pribúda. Dôkazom sú aj tržby Yeme, ktoré za prvý rok dosiahli úctyhodné číslo 8 miliónov eur. Nezostáva nič iné len popriať ďalší úspešný rast a udržanie skvelej kvality. :)

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech