Europa 2 má novú rannú show a rozširuje podiel moderovaného vysielania

Untitled design (24)

Rádio Europa 2 predstavilo v pondelok 7. novembra novú rannú show s populárnou dvojicou Sketch Bros. Oliver Oswald a Samo Procházka budú vo vysielaní každé ráno od 6:00 do 9:00.

Najbláznivejšia ranná show v slovenskom éteri chce posúvať hranice rádiovej zábavy a prinesie unikátne prepojenie onair a online obsahu, keďže moderátori Oliver a Samo žijú na sociálnych sieťach so svojimi poslucháčmi a followermi.

„Naším cieľom je ľuďom prinášať za každých okolností úsmev a pozitívne informácie. Sme radi, že to teraz môžeme robiť od skorého rána. Budeme robiť všetko pre to, aby sme vystavali rannú show, ktorá bude úplne iná od ostatných,“ hovorí s úsmevom Samo Procházka.

Oliver Oswald dodáva: „Je to pre mňa obrovská výzva. Dovolím si tvrdiť, že jedna z najväčších v mojom živote. Idem si to užiť naplno spolu s poslucháčmi.“

Samo a Oliver 1
zdroj: Bauer media

Nová ranná show Europy 2 je dostupná aj ako podcast.  Zmien vo vysielaní je viac. Moderátorka Michaela Homolková, ktorá doteraz vysielala ráno na Europe 2, odchádza na materskú dovolenku. Jej kolega Vlado Varecha dostal nový vysielací čas v pracovných dňoch od 9:00 do 14:00. ŠortyBecca budú svoju štvorhodinovú popoludňajšiu show štartovať o 14:00.

Europa 2 potvrdzuje, že je atraktívnou značkou a oslovuje stále viac poslucháčov. Podľa najnovšieho prieskumu MML-TGI (Q3/2022) sa stala komerčnou trojkou medzi rádiami v dennej aj týždennej počúvanosti.

FB: https://www.facebook.com/europa2.sk 
IG: https://www.instagram.com/e2sk/
YT: https://www.youtube.com/c/eur0pa2
TikTok: https://www.tiktok.com/@radioeuropa2
Podmaz: https://podmaz.sk/autori/europa-2 

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá