Pozývame ťa na párty, ktorá zatieni všetky ostatné akcie v online svete

Popis udalosti

Chceš sa vrátiť do čias, kedy si sa menil na parketového leva, hádzal do seba chutné drinky a celá noc patrila iba tebe? Tak teraz dávaj pozor. Legendárna networkingová párty marketérov je tu už po piatykrát! Tento rok však prinášame úplne nový rozmer. Si zvedavý aký?

Veľké žúrky sú ešte v nedohľadne a všetci povinne dodržujeme „social distancing“.  Preto sme sa rozhodli presunúť párty k vám do obývačiek a to priamo na vaše obrazovky. Presvedčte sa, že aj párty má svoje miesto v digitálnom svete a že zábave sa medze nekladú.

Nudných večerov už bolo dosť! Čaká ťa nadupaný večer, na ktorom sa poriadne zabavíš. Potrápiš svoju pravú hemisféru v crazy kvíze a prebudíš v sebe kreatívneho ducha v tvorivom challengi. Počas večera budeš dopĺňať aj pitný režim, tak si nezabudni pripraviť svoj obľúbený drink, s ktorým si pripiješ s komunitou super ľudí. Ak sa chceš nechať unášať dobrou náladou, máme pre teba pripravené aj historky marketérov, ktoré jednoducho chceš počuť. O tie sa s vami podelia známe tváre slovenského marketingu Michal Pastier a Igor Tóth. Tešiť sa môžete i na stand-up komika Jana Gorduliča, ktorý vás po celý večer bude zabávať s jeho drsným ale trefným humorom.

Inak vieš aké sú výhody tejto online párty? Nepotrebuješ si brať home office aby si vyležal poriadnu opicu a aj keď sa prepiješ zábavou, ber to pozitívne, aspoň budeš mať jednoduchšiu cestu do postele.

Tak dlho nerozmýšľaj a rezervuj si svoj lístok na: https://www.marketingovica.sk/

Stay tuned!