Exkluzívna ponuka: Všetky časti Strýc Food môžeš mať teraz úplne ZADARMO

  • Chceme, aby si mal dostatok aktuálnych informácií: Startitup PREMIUM teraz čítaš zadarmo
  • Pozrieť si tak môžeš aj Všetky prémiové časti Strýc Food
Strýco Filip testuje prevádzky v Prievidzi
Ilustračná fotografia , Startitup/Pajdlhauser Juraj
  • Chceme, aby si mal dostatok aktuálnych informácií: Startitup PREMIUM teraz čítaš zadarmo
  • Pozrieť si tak môžeš aj Všetky prémiové časti Strýc Food

Dlhodobo ti prinášame prémiové časti relácie Strýc Food, v ktorej Strýco Filip recenzuje známe ale aj menej známe podniky po celom Slovensku.

Teraz nastala tá jedinečná príležitosť vidieť ich úplne zadarmo, náš PREMIUM obsah si totiž môžeš vyskúšať úplne bezplatne. 

Stačí sa zaregistrovať a celý mesiac si môžeš vychutnávať tisíce článkov a desiatky videí, ktoré sú určené členom PREMIUM klubu Startitup. Obsah navyše uvidíš úplne bez reklám.  

Ukázalo sa, že Prievidza je chybne označovaná za najväčšiu dieru

V najnovšom diele Strýc Food pokračujeme po Slovensku a nechali sme Strýca Filipa pre teba otestovať gastro v „najväčšej diere Slovenska“. Prievidza nám ukázala to najlepšie z najlepšieho.

Okrem tradičnej slovenskej kuchyne sme otestovali aj trošku netradičnú zahraničnú. Koľko peňazí minieš za porciu jedla v Prievidzi? Koľko stoja v Prievidzi tie najlepšie halušky? Ktorý tamojší podnik Strýco Filip odporúča navštíviť, aj keď nie si z mesta? Čo najhoršie Strýco Filip vôbec neodporúča v Prievidzi ochutnať?

Toto video ti zmení život. Známa pesnička klame, vôbec to nie je najväčšia diera.

Hľadali sme tie najlepšie rebierka na trhu

Tento raz sme Strýca vyslali na test tých najlepších rebierok. Vybrali sme štyri top prevádzky v Bratislave, ktoré túto labužnícku maškrtu ponúkajú a Strýca Filipa sme nechali, nech povie svoj názor. Do testu sa nakoniec dostali len tri prevádzky. Prečo? To sa už dozvieš vo videu.

Suverénny víťaz. Z celého Slovenska sú top rebierka práve v tomto bratislavskom podniku.

Strýco Filip zostal bez slov, žilinská gastroscéna ho prekvapila

Strýco Filip sa odhodlal vyskúšať, čo môže ponúknuť gastronómia v Žiline. Výber bol rôznorodý – v komentároch ste mu navrhli viacero miest, ktoré sa rozhodol navštíviť. V exkluzívnej časti Strýc Food, ktorú na YouTube nenájdeš, uvidíš miesto, ktoré ho úplne očarilo.

Filip bol príjemne prekvapený a dokonca jednoznačne konštatoval, že konkrétnu známu sladkú dobrotu pripravujú v tomto meste najlepšie.

Ako sa Filipovi celkovo zapáčilo v Žiline? Ktoré mesto má v jeho očiach lepšiu gastronómiu – Žilina alebo Nitra? 

Pozri si špeciálny diel zo Žiliny. 

Kde je podľa Strýca tá najvyhrotenejšia cigánska?

Dlhú dobu ste nás žiadali o epizódu, v ktorej Strýco Filip porovnáva ponuku cigánskych v Bratislave a v jeho rodnom meste Pezinok. Aká je podľa Filipa pravá cigánska, ktorá mu najviac chutí?

Kde sa skrýva jeho osobný favorit? Ktoré miesto ho príjemne prekvapilo? Čo by v cigánskej Filip určite nezniesol?

Víťaza súboja cigánskych pečienok nájdeš v exkluzívnej časti. 

Tento šalát by mohli servírovať korytnačke. Strýco Filip otestoval menučkárne

Na začiatku roka sa Strýco Filip rozhodol znovu pre teba preveriť najlepšie menučkárne v Bratislave. Navštívil rôzne prevádzky v rôznych častiach hlavného mesta. Kde mu najviac chutil obed? Kde musel Filip zaplatiť najväčšiu sumu za obedové menu? Ktorú prevádzku by Filip radšej obišiel a zvolil inú možnosť?

Odpovede na všetky tieto otázky a oveľa viac sa dozvieš v exkluzívnej epizóde Strýc Food.

Pohroma, v gastroraji Maďarska nám nedokázali spraviť ani len chutný paprikáš

Strýco Filip sa vydal priamo do hlavného mesta našich susedov, aby vyskúšal, čo najlepšie môžeš v Budapešti ochutnať. Odporúčania na reštaurácie, ktoré navštívil, prišli priamo od vás, našich fanúšikov, prostredníctvom sociálnej siete Instagram, kde vyzval, aby ste mu poslali svoje návrhy na top prevádzky.

Stojí cesta do Budapešti kvôli gastru za námahu? Ktorú reštauráciu Filip označil za najlepšiu a ktorá vo výsledku pohorela? Môžeš v Budapešti nájsť skutočne exkluzívnu reštauráciu s maďarskými špecialitami? 

To všetko a ešte oveľa viac sa dozvieš v diele Strýc Food, ktorý na YouTube nenájdeš.

Objavili sme najhoršiu reštauráciu v Košiciach

Po mnohých žiadostiach a odporúčaniach reštaurácií od vás, našich fanúšikov, sme so Strýc Foodom konečne dorazili na východ Slovenska, priamo do Košíc. Strýco Filip pre teba skúšal najlepšie, ale aj najmenej zaujímavé reštaurácie v tomto meste na východe, najmä tie, ktoré ste nám navrhli v komentároch alebo na Instagrame.

Ktorú reštauráciu si Filip obľúbil? Ktorý z kuchárov v testovaných reštauráciách varil pre našu prezidentku Zuzanu Čaputovú?

To všetko zistíš v prémiovej časti z Košíc. 

Zvolen tromfol kvalitou gastra aj Banskú Bystricu

V najnovšej exkluzívnej epizóde Strýc Food vám predstavíme vrcholy gastronómie vo Zvolene. Túto tematickú oblasť sme tiež zvolili z návrhov, ktoré ste nám poslali prostredníctvom sociálnych médií alebo v komentároch pod našimi videami na YouTube.

Čo rozhodlo o tom, že jedna konkrétna reštaurácia sa stala víťazom nášho testu? Aké sú cenové relácie v najpopulárnejšej prevádzke vo Zvolene? Aký nečakaný objav urobil Strýco Filip na tanieri v jednom z podnikov? Preveril Strýco Filip aj tvoju obľúbenú reštauráciu?

Odpovede na všetky tieto otázky a oveľa viac sa dozvieš v najnovšej epizóde Strýc Food.

Bojnice sú slovenskou mekkou gastra. Mladý šéfkuchár robí z reštaurácie TOP zážitok

Mohlo by ťa to prekvapiť, ale realitou je, že Bojnice sú rajom pre gurmánov. S otvorenými rukami nás privítali a poskytli vynikajúce gastronomické skúsenosti. Strýco Filip tu ochutnal najlepšie pochúťky z top reštaurácie. Toto mesto, známe svojimi rozprávkovými rodinnými víkendovými výletmi, a jeho reštaurácie ste nám odporučili v komentároch pod našimi predchádzajúcimi videami a v ankete na Instagrame.

V tomto gastronomickom teste ti predstavíme, aké delikatesy ti naservíruje mladý a talentovaný šéfkuchár vo víťaznom podniku. Čo robí jedinečnou budovu, kde sa reštaurácia nachádza? Koľko budeš musieť zaplatiť za top jedlo v Bojniciach? Musíš sa vydať mimo známych turistických ciest, aby si našiel úžasné jedlo? Začal Strýco Filip obľubovať pivo po návšteve Bojníc?

Odpovede na tieto aj na ďalšie otázky nájdeš v našom diele Strýc Food.

Vďaka známemu Slovákovi má Záhorie takúto vyhrotenú gastrodominantu

Na základe vašich komentárov pod našou predchádzajúcou epizódou Strýc Food zo Záhoria sme Strýca Filipa vyslali, aby pre nás otestoval viac reštaurácií v tomto regióne. Reštaurácie sme si vybrali len tie, ktoré ste nám odporučili, avšak nie všetky, keďže aj Strýc má limitované žalúdočné kapacity.

Ktorý záhorský podnik triumfoval v našom teste? Ktorý známy slovenský občan vedie najlepší záhorský gastronomický podnik? Aká je cena za lahodné jedlá, čo má na ponuke známy pivovar v Holíči a aký bol Strýcov dojem z populárneho burgera zo Senice?

Zistíš to v špeciálnej epizóde. 

Obľúbená bratislavská nočná pochúťka nie je konzumovateľná

V najnovšej epizóde sme Strýca Filipa vyslali na misiu – zistiť, aká je kvalita nočnej gastroscény v našom hlavnom meste. Keďže v Bratislave nájdeš len zopár miest, ktoré ti v noci poskytnú jedlo, Strýco pre teba otestoval takmer všetky. PREMIUM epizóda Strýc Food je hodnotná, sústredili sme sa na to najlepšie, čo nočná Bratislava môže ponúknuť.

Čo si môžeš dopriať na uliciach Bratislavy po 22. hodine? Aká je cena jedla v nočných reštauráciách? Je lepšie objednať si jedlo domov alebo si radšej pripraviť niečo vlastnoručne, keď ťa v noci prepadne hlad? Ktorú populárnu bratislavskú pochúťku by Strýco Filip nikdy neodporúčal?

Ako sú na tom chutné jedlá ponúkané v nočných podnikoch v Bratislave?

Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá