EXKLUZÍVNE Rozhovor s Mikulášom Černákom: Do Leopoldova za mnou prišiel známy herec

  • Do väznice prišiel za Mikulášom Černákom známy slovenský herec
  • Mafiánsky boss v exkluzívnom rozhovore popísal, o čom sa s hercom bavili
  • V čom spočíva spolupráca bossa na filme Miki
Mikuláš Černák
Priateľka Mikuláša Černáka zverejnila jeho aktuálnu fotografiu aj s jeho hlasom, Instargram/Monika Křivová
  • Do väznice prišiel za Mikulášom Černákom známy slovenský herec
  • Mafiánsky boss v exkluzívnom rozhovore popísal, o čom sa s hercom bavili
  • V čom spočíva spolupráca bossa na filme Miki

Niekdajší boss všetkých bossov Mikuláš Černák sa po prelomení svojho dlhoročného mlčania opäť dostáva so povedomia širokej verejnosti. V apríli to totiž bude už 25 rokov, čo je tento muž za mrežami.

Práve preto sa vo verejnosti vo veľkom diskutuje o jeho žiadosti o podmienečné prepustenie na slobodu. Najnovšie informácie, ktoré samotný boss potvrdil pre Aktuality, hovoria o tom, že Mikuláš Černák v apríli 2023 o podmienečné prepustenie nepožiada.

Niekdajšieho najobávanejšieho muža slovenského podsvetia presunuli do režimu s voľnejším stupňom stráženia, no a tam ho okrem práce v kuchyni zamestnáva úplne iná práca.    

Startitup zistil, že Mikuláš Černák spoza mreží spolupracuje na filme s názvom Miki. Ten má zachytávať obdobie, keď na Slovensku vybuchovali autá a vraždy v podsvetí boli na dennom poriadku. Keď mal každý región na Slovensku svojho bossa a tí sa postupne stali obeťami popráv. Keď chápadlá pouličnej mafie siahali do štruktúr polície či Slovenskej informačnej služby.

No a práve na nakrúcaní týchto scén spolupracuje ten, ktorý štruktúry organizovaného zločinu na Slovensku vytvoril a neskôr aj úplne vládol. Muž, ktorý si odpykáva doživotný trest za tri desiatky vrážd a ktorého kumpáni sú buď mŕtvi, alebo na slobode.

Čítaj 10 dní zadarmo PREMIUM články

Zdroj: Aktuality

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá