EXKLUZÍVNE Vypátrali sme hviezdu markizáckej reality šou, na ktorú vydali zatykač

  • Fotografia Nikoly Komorovej svieti medzi najhľadanejšími zločincami Slovenska
  • Exfarmárka exkluzívne prehovorila pre Startitup
  • Za všetko môže rozsudok za marenie spravodlivosti
Vypátrali sme Nikolu Komorovú, na ktorú vydali policajti zatykač.
Vypátrali sme Nikolu Komorovú, na ktorú vydali policajti zatykač, Startitup
  • Fotografia Nikoly Komorovej svieti medzi najhľadanejšími zločincami Slovenska
  • Exfarmárka exkluzívne prehovorila pre Startitup
  • Za všetko môže rozsudok za marenie spravodlivosti

Exfinalistka markizáckej šou Farma 2 Nikola Komorová, ktorá je známa svojimi výstrelkami a v minulosti napríklad dostala od televízie 40-tisícovú pokutu, je opäť v problémoch. Policajti na ňu totiž vydali zatykač.

Jej meno od včerajšieho dňa, teda od 29. februára 2024, svieti medzi najhľadanejšími zločincami Slovenska. V systéme PATROS je fotografia známej exfarmárky s celým menom Nikola Ďuriš Komorová, dátum jej narodenia, vyhlasujúci útvar, ktorý zatykač na Komorovú vydal. V tomto prípade je to Okresné riaditeľstvo Policajného zboru Bratislava 2. No a nechýba ani dôvod vyhláseného pátrania, ktorý je v tomto prípade – Príkaz na zatknutie podľa § 73 Trestného poriadku.

Policajti vydali zatykač na exfinalistku markizáckej šou Nikolu Komorovú.
zdroj: Polícia SR: Policajti vydali zatykač na exfinalistku markizáckej šou Nikolu Komorovú.

Reportéri Startitup sa okamžite vydali po stopách Nikoly Komorovej. Našli sme ju v Hviezdoslavove, kde nám poskytla exkluzívny rozhovor. V ňom nám prezradila, že zatykač na ňu vydali pre to, že si neprevzala rozsudok sudcu Mestského súdu Bratislava I. Ten preto vydal na známu postavu reality šou príkaz na zatknutie. Nikola Komorová nám vyrozprávala, ako ju už medzičasom policajti zadržali a eskortovali pred sudcu. Exfinalistka markizáckej šou je teda podľa informácií Startitup odsúdená za marenie spravodlivosti. 

Celé video z exkluzívneho rozhovoru o tom, ako exfarmárku policajti dnes ráno po prevalení zatykača zadržali, o tom čo jej povedal sudca, ale aj to, ako zatykač z dnešného rána prežívala, si môžeš pozrieť TU:

 

Opitá za volantom

Nikola Komorová mala v minulosti okrem obrovskej pokuty, ktorú dostala od televízie Markíza za účinkovanie v relácii konkurenčnej televízie, aj ďalší problém.

„Policajná hliadka dňa 8.7.2012 v skorých ranných hodinách na začiatku obce Opatovce v smere od letiska na Veľké Bierovce kontrolovala 21-ročnú vodičku z Bratislavy, ktorá viedla motorové vozidlo zn. VW Golf. Pri kontrole sa podrobila dychovej skúške na alkohol s pozitívnym výsledkom, a to 0,63 mg/l. Vodičský preukaz pri kontrole nepredložila. Vodička sa dopustila trestného činu ohrozovania pod vplyvom návykovej látky, pričom jej hrozí trest odňatia slobody až na jeden rok,“ napísali vtedy policajti o zadržaní opitej exfarmárky za volantom auta.

O štyri roky neskôr sa exfinalistka markizáckej šou tešila spolu s partnerom, futbalistom Slovana, Filipom Ďurišom prvému bábätku. Do akých problémov sa dostala, aktuálne zisťujeme. 

Zatiaľ čo policajti ešte nestihli na naše otázky reagovať, Nikola Komorová už nechala odkaz na sociálnej sieti. „Krásne ránko… Toto je štát, primitívny štát. Neprevezmete si zásielku a normálne vás dajú do pátrania. Akože, je toto normálne? Tak teraz, čo tam narobím? To je sen… Volám na políciu, to čo je? No, musíte to prísť podpísať, potom to vieme vymazať. Takže, keď si neprevezmete zásielku, tak sa uvidíte v pátraní. Ako keby som niekoho zabila alebo ja neviem,“ nechala sa počuť Nikola Komorová, ktorej fotografia stále svieti v systéme hľadaných ľudí.

 

Policajti reportérom Startitup po hodinách čakania odpísali, že zatykač na Nikolu Komorovú vydal sudca Mestského súdu Bratislava I. a tam sa máme teda dopytovať aj informácie, ktoré sme žiadali od nich. Otázky sme teda zaslali na súd.

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá