Expl0 prešiel poriadnou skúškou: Influencer zažil krst ohňom, známa moderátorka ho vyzliekla

  • Popredné slovenské rádio oznámilo nový prírastok do moderátorskej rodiny
  • Obľúbený influencer Expl0ited sa stal novým moderátorom Fun radia
  • Nie je to však len tak, čaká ho posledná skúška
explo
Novým moderátorom Fun radia je známy influencer Expl0ited Fun radio
  • Popredné slovenské rádio oznámilo nový prírastok do moderátorskej rodiny
  • Obľúbený influencer Expl0ited sa stal novým moderátorom Fun radia
  • Nie je to však len tak, čaká ho posledná skúška

Novým prírastkom v moderátorskom tíme jednej z popredných rádiových staníc je známy influencer. Peter Altof, ktorého ľudia poznajú pod prezývkou Expl0ited, musel najskôr prejsť niekoľkými skúškami.

Získal nálepku „Moderátor v zácviku“ a Fun radio si preňho pripravilo ťažkú skúšku. Posadili ho do tmavej dodávky a vyslali do ulíc otestovať jeho moderátorské zručnosti.

Aby to však nemal také jednoduché, do ucha mu dali nenápadné slúchadlo, v ktorom mu našepkávali jeho skúsenejší kolegovia. Ako prvá si ho do parády zobrala známa tvár Fun radia Sajfa, potom ikonická moderátorská dvojica Junior a Marcel. 

Poriadne horúco však bolo pri tretej skúške, kedy Expl0itedove moderátorské zručnosti skúšala aj kolegyňa Andrea, ktorú poslucháči poznajú pod prezývkou Ajka. Tá ho dokonca vyzliekla. 

Funradio – moderator v zacviku – Expl0ited – Jakub Kovalík-255web
zdroj: Fun radio - Expl0ited je Moderátor v zácviku vo Fun radiu.

V dodávke bolo horúco

Hoci je Expl0 známy aj svojimi zábavnými videami, pri ktorých si nemá problém vystreliť aj sám zo seba, skúsenejší kolegovia mu dali poriadne zabrať. 

V čiernej dodávke s označením „Moderátor v zácviku“ spovedal rôznych respondentov. Nebolo to však také jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá. V uchu mal slúchadlo, do ktorého mu jeho noví kolegovia šepkali, čo má rozprávať.

Nový prírastok do moderátorskej rodiny si už takto vyskúšala známa tvár Fun radia Sajfa a aj ikonická moderátorská dvojica Junior a Marcel. Teraz prišiel rad na ženské osadenstvo Fun radia a Expl0 absolvoval krst ohňom s moderátorkou Ajkou. 

Expl0 ostal bez trička, skúšal aj svaly

Poslednou moderátorkou, ktorá „krstila“ nového moderátorského kolegu, bola Andrea, ktorú poslucháči poznajú pod prezývkou Ajka. Tá si Exp0iteda vychutnala a dokonca sa musel vyzliecť. 

„Každý moderátor, ktorý chce prísť do Fun radia, musí absolvovať krst ohňom. Dnes sme vypustili dodávku s Moderátorom v zácviku, aby si to vyskúšal. Ako Expl0 dopadne, budete vidieť práve teraz. Nedržím mu palce,“ uviedla so smiechom Ajka. 

K novému moderátorovi do dodávky prišla napríklad študentka medicíny, ktorá mu kontrolovala pulz aj dýchanie a musel sa s ňou držať za ruky. 

Ďalšiemu respondentovi skúšal svaly a tretieho vyzliekol z košele. Košeľou sa to však neskončilo, pretože respondent si na oplátku vypýtal Expl0vo tričko. Ajke nebolo viac treba a obľúbenému influencerovi prikázala, aby si tričko vyzliekol. 

Popredný influencer, básnik a moderátor

Expl0ited, vlastným menom Peter Altof, patrí medzi elitu slovenských influencerov. Začínal ako hráč Minecraftu, neskôr si srdcia followerov získal zábavnými videami, básňami aj waflami. Neskôr otvoril pizzeriu Crust, ktorá sa teší úspechu.

4 zaujímavosti o Petrovi Altofovi:

  • Jeho prezývka Expl0ited pochádza od jeho obľúbenej kapely The Expl0ited.
  • Za prvý honorár na YouTube si kúpil pizzu a dve kofoly.
  • Pôvodne plánoval študovať medicínu, nakoniec si vybral masmediálnu komunikáciu.
  • Na Instagrame má 540-tisíc followerov, na YouTube má vyše 960-tisíc odberateľov.

Funradio – moderator v zacviku – Expl0ited – Jakub Kovalík-227web
zdroj: Fun radio - Pri moderátorke Ajke sa Expl0 poriadne zapotil.

O Fun radiu:

Fun rádio je komerčná slovenská rozhlasová stanica, ktorej držiteľom licencie na vysielanie je spoločnosť Radio a.s. Patrí do skupiny Radio Group a jej súčasťou je od októbra 2021 aj rozhlasová stanica Rádio Vlna.

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá