Fico sa drsne obul do Bárdyho: „Je ako Makó a títo ľudia dopadnú rovnako.“ Je to vyhrážka, hovorí šéfredaktor Aktualít

  • Bývalý premiér Robert Fico opäť spochybňuje prácu slovenských novinárov
  • Na svojom Facebooku uverejnil príspevok, v ktorom sa venuje Petrovi Bárdymu z Aktualít
  • Zarážajúci je záver celého príspevku
Robert Fico
TASR/Jakub Kotian
  • Bývalý premiér Robert Fico opäť spochybňuje prácu slovenských novinárov
  • Na svojom Facebooku uverejnil príspevok, v ktorom sa venuje Petrovi Bárdymu z Aktualít
  • Zarážajúci je záver celého príspevku

Nie je to tak dávno, čo bol vo svojom dome zavraždený investigatívny novinár Ján Kuciak a jeho snúbenica. Kuciak pôsobil v redakcii Aktuality, ktorým šéfuje Peter Bárdy. Ide o človeka, ktorého bývalý premiér Robert Fico považuje za nedôveryhodného a nenávistného od päty až po uši. Tak to napísal v statuse na Facebooku.

Fico sa s Bárdym podľa vlastných slov stretol asi dvakrát, no vo svojom statuse ho ani napriek tomu nešetril. Dôvodom má byť vyhlásenie Fica, ktoré poskytol médiám v súvislosti s útokmi na guvernéra NBS P. Kažimíra, z ktorého Bárdy „typicky „aktualitovsky“ vybral len prvú vetu a najpodstatnejšiu časť odignoroval a zatajil“.

BÁRDY Z AKTUALÍT MÁ MOZOG ZATEMNENÝ NENÁVISŤOU A HLÚPOSŤOUPána Bárdyho z Aktualít som osobne stretol asi dvakrát na…

Posted by Robert Fico on Wednesday, August 11, 2021

Konkrétne ide o vyjadrenie: „Všetky otázky týkajúce sa Guvernéra NBS P. Kažimíra patria P. Pellegrinimu, lebo títo dvaja páni boli hlavní zosnovatelia zrady v SMERe.“ Bárdy tento príspevok zdieľal na svojich sociálnych sieťach a šéfovi Smeru venoval aj komentár na portáli Aktuality.sk.

Podľa Fica funguje Bárdy na systéme vybratia len toho, čo sa dá proti Ficovi prekrútiť a použiť. „Skutočne profesionálna novinárska práca. Český prezident M. Zeman bol presný, keď povedal, že novinári dokonale vedia oddeliť plevel od zrna a potom uverejnia plevel,“ konštatuje Fico v príspevku.

Zarážajúci je však záver celého príspevku, v ktorom Fico Bárdyho a Aktuality označil za nájomných sluhov. „Ako Makó, Slobodník, Sklenka, Bandurka, Tiger, Csaba. Sú si úplne rovnakí a rovnako aj dopadnú.“ 

Na príspevok šéfa Smeru zareagoval aj Bárdy na svojom Instagrame. „Dnes o mne píše “morálna autorita” a na záver sa vyhráža,“ okomentoval Ficov počin.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Peter Bardy (@peter_bardy)

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK