Fínsko-slovenský startup získal financovanie vo výške 1,1 milióna eur. Znamená revolúciu pre svoj priemysel

  • Byť ekologicky zameraný nie je na škodu
  • Hlavne v dobe, keď sa celý svet zameriava na udržatelnosť a životné prostredie
  • Dôkazom je aj firma SOLVED
17038718_1379315065466266_7265741287964459185_o
  • Byť ekologicky zameraný nie je na škodu
  • Hlavne v dobe, keď sa celý svet zameriava na udržatelnosť a životné prostredie
  • Dôkazom je aj firma SOLVED

Slovenskej firme SOLVED sa podarilo uspieť vo svojom druhom kole financovania. Počas oboch kôl financovania sa jej podarilo vyzbierať dokopy 1,1 milióna eur. Do firmy investovalo viac ako 10 investorov z 3 krajín, vrátane venture capital firiem Avanto Ventures, LC Ventures a Pöyry. Nezaobišlo sa to bez pomocnej ruky anjelských investorov ako sú David Kirp a Pia Erkinheimo.

Niet sa čomu čudovať, keďže firma neustále dokazuje svôj potenciál. Chce sa stať dominantným poskytovateľom služieb na trhu pre ekologické ekonomické ekosystémy. Tento cieľ chce dosiahnút vďaka svojej sieti špecialistov, ktorí priamo spolupracujú s rôznymi odvetviami priemyslu, mestami či organizáciami, aby vyriešili problémy a výzvy, ktorým ľudstvo v dnešnej dobe čelí. 

Slovami generálneho riaditeľa firmy, Santtu Hulkkonena, je SOLVED poprednou poradenskou službou na vyžiadanie a zároveň platformou digitálnej spolupráce pre udržateľné ekosystémy a projekty. 

Medzi nových klientov SOLVED patrí aj jeden z investorov Pöyry, firma, ktorá sa zameriava na poradenské a inžinierske služby. Tá na plno využíva platformu a pochvalu dostala aj od finančného riaditeľa firmy, Jussoa Pajunena, “platforma nám dovoľuje byť ešte flexibilnejšími a rýchlejšími a poskytuje našim klientom najväčší možný dosah. Popritom nám pomáha zlepšiť externú a internú efektívnosť využívania zdrojov.” 

Zdroj: Solved

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech