Firmy sa o teba potrhajú. Za 2 mesiace sa naučíš zručnosť, ktorá z teba spraví top žiadaného zamestnanca

  • Úspešnú kariéru v IT môžeš mať, aj keď neprogramuješ
  • Na pracovnom trhu budeš žiadaný vďaka online kurzu, ktorý ti zaberie minimum času
Green Fox Academy
Green Fox Academy
  • Úspešnú kariéru v IT môžeš mať, aj keď neprogramuješ
  • Na pracovnom trhu budeš žiadaný vďaka online kurzu, ktorý ti zaberie minimum času

Možno aj ty patríš medzi ľudí, ktorí chcú mať istú budúcnosť a perspektívnu kariéru v IT, ale programovanie nie je cesta, ktorou by si sa chcel vydať.

Úspešnú kariéru v IT môžeš mať, dokonca aj keď neprogramuješ. V tom prípade by si mal vedieť o no-code programovaní. Jednoducho povedané, umožňuje vytváranie softvéru bez nutnosti napísať akýkoľvek riadok kódu.

Jednou z no-code/low-code platforiem je aj Salesforce. Práve v nej sa môžeš za pár týždňov stať odborníkom a je zaručené, že nebudeš mať núdzu o dobre platenú prácu aj na Slovensku.

  • Salesforce je americká cloudová softvérová spoločnosť, ktorá je svetovým lídrom v oblasti CRM systémov. Zameriava sa na systém riadenia vzťahov so zákazníkmi a podnikové aplikácie od zákazníckych služieb, cez automatizáciu marketingu, analytiku až po vývoj aplikácií. Je to jedna z najrýchlejšie rastúcich firiem na svete s produktami, ktoré využívajú tisíce firiem po celom svete.

„Nielen naše, ale aj svetové firmy majú po odborníkoch, ktorí vedia pracovať s platformou Salesforce, veľký dopyt. Práve preto sme rozhodli otvoriť úplne nový kurz pre ľudí, ktorí by radi naštartovali kariéru v IT, ale programovanie ich až tak neláka. Vďaka intenzívnemu kurzu, ktorým ich prevedú naši skúsení mentori, sa z nich môžu stať konzultanti, analytici alebo administrátori už za dva mesiace,” vysvetľuje pre Startitup PR manažérka Green Fox Academy Veronika Bartošová.

Green Fox Academy
zdroj: Green Fox Academy

Ako ďalej dodáva, rovnako ako aj pri klasických kurzoch junior programátora, aj v tomto prípade zaručujú absolventom 100 % garanciu zamestnania v partnerských firmách.

„Vzhľadom na rastúci dopyt na nábor zamestnancov môžeme našim študentom zaručiť kariéru v prestížnych firmách v regiónoch strednej a východnej Európy, samozrejme vrátane Slovenska,“ uvádza spoločnosť. Zamestnať sa tak môžeš napríklad v slovenskej pobočke Accenture.

IT nie je len o programovaní

Online kurz ponúka komplexnú osnovu platformy rozdelenú do dvoch častí. Prvá má podobu workshopu, kde sa naučíš základy. Na ňu nadväzuje projektová fáza, kde si všetko natrénuješ na konkrétnych úlohách v tíme ďalších študentov.

Green Fox Academy
zdroj: Green Fox Academy

Tento online kurz trvá 50 až 60 hodín týždenne, a teda pondelok až piatok 8 hodín denne, plus domáce úlohy. Následne dostaneš 100 % garanciu pracovného umiestnenia, no zabezpečené budeš mať aj tréningy mäkkých zručností a koučing so psychológmi. V skupine budeš s cca. 20 študentami, pričom celý kurz je v angličtine.

Očakávať môžeš živé online lekcie s mentorom, na ktoré sa môžeš pripojiť odkiaľkoľvek. Je tu tiež záruka vrátenia peňazí, ak sa počas prvých 2 týždňov z nejakého dôvodu rozhodneš z kurzu odísť.

Green Fox Academy
zdroj: Green Fox Academy

V rámci platby za kurzy si môžeš vybrať z troch možností, no pripomíname, že pri všetkých troch získaš 100 % garanciu zamestnania. Prvou možnosťou je @Before, kedy zaplatíš 2 500 eur pred začiatkom kurzu.

Ak si momentálne nemôžeš dovoliť zaplatiť celé školné naraz, bootcamp ponúka možnosť zaplatiť za školné až po skončení kurzu na splátky.

K no-code Green Fox Academy pripravuje aj špeciálny workshop, ktorý ti v tvojom rozhodovaní môže významné pomôcť. Je bezplatný a konať sa bude 27. apríla o 18:00 hodine. Potrebná naň bude iba krátka registrácia.

Aj Amanda zmenila kariéru s Green Fox Academy

Po pôsobení ako lektorka angličtiny a manažérka ľudských zdrojov sa rozhodla svoju profesiu zmeniť aj Amanda. V roku 2020 vstúpila do Večerného a víkendového kurzu v Green Fox Academy, aby naštartovala svoju kariéru v IT. O niekoľko mesiacov neskôr už pracovala s najväčšou platformou CRM na svete. Po získaní certifikácie vstúpila priamo do spoločnosti Barclays, kde momentálne pracuje. 

Green Fox Academy
zdroj: Green Fox Academy

Amanda priznáva, že o Salesforce predtým vôbec nevedela. Tento pojem si hneď zadala do Googlu a zistila, že budúcnosť Salesforce a no-code programovania vyzerá naozaj sľubne a dopyt je vysoký. „Tak som si povedala, dobre, toto je oblasť, do ktorej sa naozaj môžem dostať a teraz je skvelá príležitosť skúsiť to.“

Ak však stále patríš medzi ľudí, ktorých láka práca v IT, no nevedia, ktorá pozícia je pre nich tá pravá, skús Kariérny kompas, ktorý ti v tomto smere môže výrazne pomôcť.

Stále totiž platí, že akadémia poskytuje aj pro-code kurzy, a teda kurzy klasického programovania. Uzávierka prihlasovania na všetky kurzy bude už koncom apríla. Platí, že ak chceš začať študovať v spomínaných kurzoch, stačí prejsť štvorstupňovým prijímacím procesom, ktorý trvá približne 2 týždne.

Green Fox Academy
zdroj: Green Fox Academy

„Tento proces je nutný, keďže do kurzu chceme prijať len tých kandidátov, o ktorých si myslíme, že ho budú schopní absolvovať. A samozrejme, výberové konanie je dôležité aj pre študenta, aby už v úvode vedel, či má na naštartovanie kariéry v IT predpoklady. Netreba sa však ničoho báť a ani sa naň špeciálne pripravovať, rátame s tým, že naši študenti sú v IT svete nováčikovia,” uzatvára Veronika z Green Fox Academy.

Zdroj: Green Fox Academy

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá