Fitká sú zatvorené, no cvičiť môžeš aj doma. Toto je 10 najlepších Youtube kanálov na home workout

  • Fitká síce museli zatvoriť, no nikto nám predsa nezakázal cvičiť doma
  • Ak chceš ísť do toho, zoznam týchto 10 Youtube kanálov ti určite pomôže
cvicenie workout
Pexels/Bruno Bueno | Unsplash/Victor Freitas
  • Fitká síce museli zatvoriť, no nikto nám predsa nezakázal cvičiť doma
  • Ak chceš ísť do toho, zoznam týchto 10 Youtube kanálov ti určite pomôže

Samozrejme, že aktuálna situácia na Slovensku je mimoriadne náročná, no ak ju chceme zvládnuť čo najlepšie, okrem dodržiavania opatrení sa musíme snažiť sústrediť našu pozornosť na pozitíva, nielen na všetko to negatívne. Skvelou činnosťou, ktorá ti zaručene spraví dobrú náladu, je cvičenie. Nezúfaj, že fitká zatvorili, s týmito Youtube kanálmi si môžeš provizórne fitko vytvoriť doma. Stačiť ti na to bude vlastná váha, alebo prípadne nejaké základné pomôcky, ktoré doma buď máš, alebo si ich objednáš z nejakého e-shopu.

Youtube kanály na home workout, ktoré by nemali uniknúť tvojej pozornosti

#1 NateBowerFitness

Ak miluješ box,  pri týchto tréningoch sa budeš cítiť ako v raji. Certifikovaný inštruktor boxu Nate Bowe ti tu ukáže, ako sa dá aj doma poriadne zapotiť a zbaviť sa stresu. Na niektoré cvičenia síce budeš potrebovať boxerské vrece, no nie na všetky.

#2 Tone It Up

Zakladateľkami tohto kanálu sú Karena Dawn a Katrina Scott, ktorým sa podarilo vybudovať doslova impérium. Zameriavajú sa predovšetkým na cviky pre ženy, prevažne s ľahkými závažiami či odporovými pásmi. 

#3 HASfit

Tvojej pozornosti by nemal uniknúť ani kanál HASfit (Heart and Soul Fit), ktorý je taktiež na domáce cvičenie ako stvorený. Jeho výhodou je aj to, že každé video zobrazuje naraz light tréning (predvádzaný ženou) a tréning pre pokročilých (predvádzaný mužom). 

#4 Bodybuilding.com

Ak máš rád aj tvrdé tréningy, tu si určite prídeš na svoje. Kanál Bodybuilding.com je skvelý aj preto, že tu nájdeš aj množstvo rád od profesionálov z IFBB či od profesionálnych bodybuilderov. 

#5 Jazzercise, Inc.

Tento kanál je skutočnou legendou. Je jedným z najstarších Youtube kanálov vôbec, a nájdeš tu naozaj všetko – od kickboxu, cez pilates až po kardio tanečné cvičenia. Na svoje si tu príde jednoducho každý. 

Hlasovanie sa nepodarilo načítať.

#6 Body Project

Za zmienku stojí určite aj Body Project. Nájdeš tu množstvo videí prispôsobených práve na home workout. Vybrať si môžeš podľa ich dĺžky či podľa toho, na akú intenzitu si práve trúfaš. 

#7 P.volve

Tento Youtube kanál je mimoriadne obľúbený, a niet pochýb o tom, že si ho obľúbiš aj ty. Je zameraný na vysoko intenzívne tréningy, ktoré ti pomôžu vyrysovať celé telo. 

#8 Yoga with Adriene

Ak miluješ yogu, tento kanál je pre teba ako stvorený. Kanál Adriene má už vyše 8,5 milióna sledovateľov, takže na jej inštruktážne schopnosti sa môžeš spoľahnúť. Nájdeš tu videá ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých. 

#9 The Body Coach

Tento kanál je absolútne úžasný. Jeho výhodou je, že tu nájdeš napríklad ja 7-dňové výzvy, ale aj množstvo HIIT tréningov či dokonca tréningy aj pre malé deti. 

#10 The Fitness Marshall

A na záver niečo na oživenie. Ak sa chceš naozaj vyblázniť a dopriať si poriadnu dávku endorfínov, vyskúšaj niektoré z týchto videí. Caleb Marshall premení tvoj byt na tanečnú párty, ktorej pohyby sú navrhnuté tak, aby si sa poriadne zapotil. 

BONUS: Be Inspired – Workout Motivation

Nájsť si na Youtube video, podľa ktorého si poriadne zacvičíš, až také náročné nie je. Čo je niekedy oveľa náročnejšie, je nájsť na to odhodlanie a motiváciu. S tým ti však pomôže tento kanál. Nenájdeš tu videá inštruktážne, ale motivačné. Garantujeme ti, že ťa poriadne nakopnú. 

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá