FonTech.sk zaznamenal rekordný rast. Medziročne narástol o viac ako 120 %

pankaj-patel-AokNDjneDd8-unsplash
unsplash.com/edit redakcie

FonTech.sk je najrýchlejšie rastúcim technologickým portálom na Slovensku. Hlavné témy, ktorým sa venuje sú Recenzie, Elektromobilita a Smartóny. Za posledných 6 mesiacov narástol o 64 % a to z 366 000 na 576 000 unikátnych čitateľov za mesiac. Medziročne evidujeme nárast o 120 %.

Cieľovú skupinu tvoria ľudia vo veku 25 – 31 rokov. Primárne ide o ľudí s vyšším vzdelaním, finančne lepším zázemím a z bisnisovej sféry.

FonTech je podľa AIM monitoru druhým najväčším technologickým portálom na Slovenku. Túto pozíciu si získal za menej ako 3 roky fungovania. Podľa aktuálneho tempa rastu by sa mal stať najväčším technologickým portálom v roku 2020.

Priemerná čítanosť článkov sa za posledný rok zvýšila o 100 %. Z 5 000 unikátnych návštevníkov na 10 000. Najlepšie natívne a redakčné články sa týkali smartfónov, recenzií, elektromobility, rozhovorov, technologických zaujímavostí zo Slovenska a sveta. Pre každého klienta vie redakcia vymyslieť unikátny obsah vytvorený na mieru.

Čo sa týka sociálnych sietí, FonTech má najväčší technologický Instagram v rámci médií na Slovensku a v Česku. Sleduje ho viac ako 48 000 ľudí a priemerný počet lajkov sa pohybuje okolo 1 800 na jeden post. Tie najčítanejšie články sa objavujú práve v príbehoch na Instagrame, ktoré vidí viac ako 9 000 ľudí.

Na Facebookovej stránke má FonTech.sk viac ako 65 000 fanúšikov. Interakciami sa zaraďuje do skupiny najaktívnejších stránok v rámci svojho špecifického segmentu. Na podporu článkov využíva FonTech newsletter, na ktorom má skoro 10 000 aktívnych odberateľov.

Tím portálu Fontech.sk sa stále rozrastá a momentálne sa skladá z 10 člennej redakcie, ktorá vám denne prináša tie najzaujímavejšie informácie zo sveta technológii, elektromobility a smartfónov.

V mene FonTech.sk prijímame akúkoľvek výzvu, s ktorou nás budete chcieť ako partner osloviť

na adrese [email protected]

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech