FonTech.sk zaznamenal rekordný rast. Medziročne narástol o viac ako 120 %

zdroj: unsplash.com/edit redakcie

FonTech.sk je najrýchlejšie rastúcim technologickým portálom na Slovensku. Za posledných 6 mesiacov narástol o 64 % a to z 366 000 na 576 000 unikátnych čitateľov za mesiac. Medziročne evidujeme nárast o 120 %.

Cieľovú skupinu tvoria ľudia vo veku 25 – 31 rokov. Za máj sa stal FonTech podľa AIM monitoru druhým najväčším technologickým portálom na Slovenku. Túto pozíciu si získal za menej ako 3 roky fungovania.

Priemerná čítanosť článkov sa za posledný rok zvýšila o 71 %. Z 4000 unikátnych návštevníkov na 7500. Naše najlepšie natívne a redakčné články sa týkali smartfónov, recenzií, rozhovorov, technologických zaujímavostí zo Slovenska a sveta. Pre každého klienta vie redakcia vymyslieť unikátny obsah vytvorený na mieru.

Čo sa týka sociálnych sietí, FonTech má najväčší technologický Instagram v rámci médií na Slovensku a v Česku. Sleduje ho viac ako 45 000 ľudí a priemerný počet lajkov sa pohybuje okolo 1 800 na jeden post. Tie najčítanejšie články sa objavujú práve v príbehoch na Instagrame, z ktorých každú vidí viac ako 9 000 ľudí.

Na Facebookovej stránke má FonTech.sk viac ako 65 000 fanúšikov. Interakciami sa zaraďuje do skupiny najaktívnejších stránok v rámci svojho špecifického segmentu.

V mene FonTech.sk prijímame akúkoľvek výzvu, s ktorou nás budete chcieť ako partner osloviť

na adrese [email protected]

Najnovšie video