Fun radio predstavilo nového moderátora: Je ním známy influencer, Sajfa na ňom nenechal ani nitku suchú

  • Popredné slovenské rádio oznámilo nový prírastok do moderátorskej rodiny
  • Obľúbený influencer sa stane novým moderátorom Fun radia
  • Najskôr musí prejsť zácvikom, ktorý nebude jednoduchý
Explo
Novým moderátorom Fun radia je známy influencer Fun radio
  • Popredné slovenské rádio oznámilo nový prírastok do moderátorskej rodiny
  • Obľúbený influencer sa stane novým moderátorom Fun radia
  • Najskôr musí prejsť zácvikom, ktorý nebude jednoduchý

Jedna z popredných rádiových staníc oznámila nový prírastok do moderátorského tímu. Do Fun radia pribudne posila v podobe známeho slovenského influencera Petra Altofa, známeho skôr pod prezývkou Expl0ited. 

Prvý mesiac sa však poriadne potrápi: získal nálepku „Moderátor v zácviku“ a rádio si preňho pripravilo veľký krst ohňom. Posadili ho do tmavej dodávky a vyslali do ulíc otestovať jeho moderátorské zručnosti.

Aby to však nemal také jednoduché, do ucha mu dali nenápadné slúchadlo, v ktorom mu našepkávali jeho skúsenejší kolegovia. Ako prvá si ho do parády zobrala známa tvár Fun radia Sajfa. 

Funradio – moderator v zacviku – Expl0ited – Jakub Kovalík-238web
zdroj: Fun radio - Známy influencer Expl0 posilnil moderátorský tím Fun radia.

V dodávke bolo poriadne horúco

Hoci je Expl0 známy aj svojimi zábavnými videa, podľa ktorých si nemá problém vystreliť aj sám zo seba, teraz sa poriadne zapotil. V čiernej dodávke s označením „Moderátor v zácviku“ spovedal rôznych respondentov. 

Nebolo to však také jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá. V uchu mal slúchadlo, do ktorého mu jeho starší a skúsenejší kolegovia šepkali, čo sa má pýtať. 

Ako prvý influencera zaúčal Sajfa, ktorý mu nič nedaroval. „Každý nový moderátor Fun radia musí zažiť krst ohňom. Prichádza k nám Expl0 a v tomto prípade to vyzerá tak, že sedí v dodávke, prichádzajú k nemu poslucháči, s ktorými bude robiť rozhovor. A my, staršia moderátorská generácia, mu budeme do uška hovoriť, čo sa má pýtať a čo má robiť,“ vysvetlil Sajfa. 

K novému moderátorovi teda postupne prichádzali poslucháči, s ktorými viedol rozhovor podľa toho, čo mu našepkával Sajfa. Medzi otázkami si musel napríklad ovoňať pazuchy alebo sa pýtať, či respondenta vzrušujú šmolkovia. 

Popredný influencer, básnik a moderátor 

Expl0ited, vlastným menom Peter Altof, patrí medzi elitu slovenských influencerov. Začínal ako hráč Minecraftu, neskôr si srdcia followerov získal zábavnými videami, básňami aj waflami. Neskôr otvoril pizzeriu Crust, ktorá sa teší úspechu. 

4 zaujímavosti o Petrovi Altofovi:

  1. Jeho prezývka Expl0ited pochádza od jeho obľúbenej kapely The Expl0ited.
  2. Za prvý honorár na YouTube si kúpil pizzu a dve kofoly.
  3. Pôvodne plánoval študovať medicínu, nakoniec si vybral masmediálnu komunikáciu.
  4. Na Instagrame má 540-tisíc followerov, na YouTube má vyše 960-tisíc odberateľov.

Funradio – moderator v zacviku – Expl0ited – Jakub Kovalík-253web
zdroj: Fun radio - Expl0, vlastným menom Peter Altof, patrí medzi popredných slovenských influencerov.

Ustál to so cťou

Na konci videa však Sajfa prišiel Expl0iteda zachrániť a aj respondentom sa priznal, že tie čudné otázky pochádzali od neho. Aj keď svojho nového kolegu poriadne potrápil, Peter to ustál so všetkou cťou. „Niektoré otázky som sa ani nespýtal, lebo to už mne bolo trápne,“ podotkol so smiechom. 

Najbližší mesiac ho ale čakajú ďalšie podobné výzvy a úlohy, ktoré bude musieť splniť, aby sa stal plnohodnotným členom moderátorského tímu Fun radia. 

Funradio – moderator v zacviku – Expl0ited – Jakub Kovalík-196web
zdroj: Fun radio - Ako moderátor v zácviku sa Expl0 poriadne zapotil.
O Fun radiu:

Fun rádio je komerčná slovenská rozhlasová stanica, ktorej držiteľom licencie na vysielanie je spoločnosť Radio a.s. Patrí do skupiny Radio Group a jej súčasťou je od októbra 2021 aj rozhlasová stanica Rádio Vlna. 

Najnovšie videá

Trendové videá