Hackathon Disrupt SF 2014 pozná svojich víťazov

  • Hackathon Disrupt SF 2014, ktorý každoročne organizuje TechCrunch pozná svojho víťaza. "Shower with friends" je nie len originálny názov, ale aj originálny nápad.
image_1410165037.png
  • Hackathon Disrupt SF 2014, ktorý každoročne organizuje TechCrunch pozná svojho víťaza. "Shower with friends" je nie len originálny názov, ale aj originálny nápad.

132 tímov bojovalo cez víkend v SF o to, kto z nich spraví lepší hack. Po galónoch vypitej kávy porota nakoniec vybrala víťaza – „Shower with friends“. Aj keď názov znie ako keby ho vymyslel sám Dan Bilzerian, nejedná sa tu o to, na čo práve myslíte :). S kamarátmi sa sprchovať síce budete, ale v rámci súťaže a každý u seba doma, lebo presne o to v Shower with friends ide.

Tento hardwarový hack spočíva v tom, že budete súťažiť s vašimi kamarátmi o to, kto minie pri sprchovaní menej vody a komu to zaberie čo najkratší čas. Všetko bude meriať appka a údaje z nej budú potom sharovateľné s priateľmi, ktorí sú do súťaženia zapojení. 

 

 

Zaujímavým nápadom sa predviedli aj tímy okolo projektov s názvami Blitz a Interactive Markdown, ktoré síce nezvíťazili, ale zaslúžili si minimálne našu pozornosť svojou kreatívnou myšlienkou. 

 Podstatou Blitz-u je zefektívnenie prístupu k jednotlivým appkám v telefóne. Jednoducho si viete vytvoriť odkazy s preddefinovanými úlohami, ktoré sa spustia hneď po jednom kliku. Príklad: nahodíte si shortcut na Hopin, a po jednom kliku sa spraví objednávka na odvoz z vašej aktuálnej polohy alebo jedným klikom spustíte na google maps navigáciu domov a pod.

Víťaz celého Hackathonu si domov odnáša výhru vo výške 5.000$ a ďalšie vecné ceny. Všetky 3 tímy, dostanú príležitosť sa predviesť aj na stagy TechCrunch Disrupt SF. 

 

 

 Zdroj: TC

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech