Herečka z legendárneho seriálu Priatelia odmieta okolo seba tolerovať nezaočkovaných ľudí

  • Za svoje vyjadrenia schytala vlnu kritiky, no stále si za nimi stojí
  • Vysvetlila aj, prečo k podobnému kroku pristúpila. Sama hovorí, že ju to mrzí
Jennifer Aniston
TASR/Jordan Strauss/Invision/AP
  • Za svoje vyjadrenia schytala vlnu kritiky, no stále si za nimi stojí
  • Vysvetlila aj, prečo k podobnému kroku pristúpila. Sama hovorí, že ju to mrzí

Jennifer Aniston pred pár dňami priznala, že s niektorými jej priateľmi ukončila kontakt kvôli ich pohľadu na vakcináciu. Ak neboli zaočkovaní, odmietla sa s nimi stretávať, informuje The Independent.

Existuje veľká skupina ativaxerov, alebo proste ľudí, čo nepočúvajú fakty. Je to obrovská škoda. Prišla som kvôli tomu o pár priateľov. Ak sa nechcú dať zaočkovať, alebo mi nechcú povedať, či sú alebo nie sú zaočkovaní, nemôžem sa s nimi stretávať,“ povedala Jennifer v The Morning Show.

Povedala tiež, že ju to mrzí, no myslí si, že je morálnou a profesionálnou povinnosťou každého z nás dávať najavo náš očkovací status.

Je to zvláštna situácia, pretože každý môže mať svoj názor, no mnoho názorov sa nezakladá na ničom inom, než na strachu a propagande,“ zároveň dodala, že veľa ľudí jednoducho ignoruje fakty.

Za svoje vyjadrenia schytala vlnu kritiky, no za svojim názorom si stále stojí. Na Instagrame sa k celej situácii spätne vyjadrila, ľudia sa jej pýtali, prečo jej prekáža stretávať sa s nezaočkovanými, ak ona sama zaočkovaná už je.

Dáš sa zaočkovať proti COVID-19?

Ak v sebe máš vírus, stále ho na mňa môžeš preniesť. Mne bude trocha zle, ale nebude to na nemocnicu, ani nezomriem. Ale ja ho môžem preniesť na niekoho, kto očkovaný ešte nebol, alebo má oslabenú imunitu, a tým pádom ja vážne ohrozím jeho život,“ vysvetľuje. Na záver dodáva, že ľudia musia v tejto situácii myslieť aj na tých okolo, nie len na seba.

Zdroj: The Independent

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech