Hľadáš inšpiráciu? Týchto 5 biznis podcastov nakopne tvoje podnikanie

  • Dnes sa pozrieme na pár zaujímavých tipov na podcasty priamo od vás, našich čitateľov
  • Samozrejme, bude reč o biznise
podcasty
Unsplash/Startitup
  • Dnes sa pozrieme na pár zaujímavých tipov na podcasty priamo od vás, našich čitateľov
  • Samozrejme, bude reč o biznise

Dnes sa už okrem tipov na seriály, filmy či dobrú hudbu často pýtame svojich priateľov aj na to, aký podcast by vedeli odporučiť. Niekto čas v aute z práce, pri upratovaní ale počas oddychu cez víkend rád venuje hovorenému slovu a namiesto klasického rádia či audiokníh volí podcast.

Či ťa už zaujíma ekológia, spoločenské dianie alebo kultúra, je z čoho vyberať. My sme sa však pozrieli na biznisové podcasty a opäť sme využili náš instagramový profil, kde sme zbierali tipy na inšpiratívne kanály od našich fanúšikov. Spolu s nimi ti prinášame päticu z domova i zo sveta, ktoré nás zaujali najviac.

24 hodín na úspech

Ako jeden z tipov priamo od vás nám prišiel dokonca niekoľkokrát slovenský podcast z dielne Bernarda Koprnu a Jaroslava Sedláka, ktorý sa volá 24 hodín na úspech.

Nie sú to len sladké rečičky na teoretickej rovine, ale veľmi konkrétne rady a tipy, ako zlepšiť svoj marketing, vypracovať stratégie a zamerať sa na predaj.

Môžeš si vypočuť napríklad to, ako zvýšiť svoju produktivitu vďaka správnym návykom alebo prečo sa oplatí investovať nielen do svojho podnikania, ale aj do seba a prečo je dobré stanoviť si hneď na začiatku obrovské ciele.

View this post on Instagram

#24hodinnauspech#mkcoaching #uspech #biznis #podnikanie #kouc Nedavno som robil kratky (20 min.) rozhovor s chalanmi z podcastu "24 hodin na uspech". Vysledok nasho rozhovoru si mozete vypocut na odkazoch nizsie. 😉🙏 Urcite odporucam sledovat tychto chlapikov: robia skvelu pracu a su idealnou inspiraciou najma pre zacinajucich podnikatelov… 😉 Soundcloud: https://m.soundcloud.com/24hodinnauspech/013-rozhovor-s-mentalnym-koucom-a-autorom-michalom-kopcanom iTunes: https://podcasts.apple.com/sk/podcast/24-hod%C3%ADn-na-%C3%BAspech/id1453590016?l=sk#episodeGuid=tag%3Asoundcloud%2C2010%3Atracks%2F631045101 Spotify: https://open.spotify.com/episode/5bexliIsuRcBqM3JP2ZNM8?si=cbZZghaxQ2aOn9Ct8emLVQ

A post shared by PhDr. Michal Kopčan (@mental_transformative_coach) on

Bigger Pockets

Zaujímavé témy ťa neminú najmä vtedy, keď ti nerobí problém angličtina. Práve v nej totiž svoje podcasty vypúšťa do sveta množstvo zaujímavých ľudí.

Dobrým príkladom je projekt Bigger Pockets od trojice autorov Brandon Turner, Joshua Dorkin a David Greene. Ich rozprávanie sa sústredí predovšetkým na trh s realitami. Nie všetky poučky môžu na našom trhu zafungovať, no zo súčasných 335 epizód si určite vyberieš také, ktoré ti ponúknu nový pohľad na vec.

View this post on Instagram

As promised. Song of the summer? 🤔🔥

A post shared by BiggerPockets (@biggerpockets) on

The GaryVee Audio Experience

Snáď najslávnejší svetový marketingový guru, CEO, vloger, podnikateľ, investor a rečník Gary Vaynerchuk by predsa nemohol v digitálnom priestore fungovať bez podcastu. Aj na jeho Spotify kanál s názvom The GaryVee Audio Experience ste nám poslali tip práve vy.

Vďaka tomuto projektu si môžeš vypočuť 5 minútové motivačné „nakopávky“, ale aj hodinové úryvky z Garyho slávnych „speekov“, rozhovory a kopu zaujímavých myšlienok.

HackToStart

Začínajúci podnikatelia, ale aj ostrieľaní odborníci si radi vypočujú pár motivačných 20-minútoviek o tom, ako moderným spôsobom dosiahnuť vytúžený úspech. Práve to sľubuje podcast HackToStart, ktorí viacerí z našich čitateľov verne poznajú.

Množstvo zakladateľov úspešných značiek, riaditeľov marketingových oddelení, stratégov, dizajnérov a poradcov tu v relatívne krátkych epizódach prezrádza množstvo zaujímavých tipov na podnikanie. Opäť je z čoho vyberať a ak máš angličtinu v malíčku, prídeš si na svoje.

Startitup

V redakcii Startitup sa nedávno rozbehli naše vlastné Startitup podcasty. Oslovili hneď niekoľkých z vás, a to nás veľmi teší.

Predtým Sandra a dnes Roman, si do nahrávacieho štúdia k nám do Bratislavy pravidelne pozývajú zaujímavé slovenské osobnosti z rôznych oblastí. Zvedaví sme najmä na to, ako sa im darí v oblasti podnikania.

Vedel si napríklad, že herec Marek Fašiang má vlastnú sieť desiatich kaviarní alebo poznáš príbeh slávneho slovenského šéfkuchára Michala Konráda? Alebo chceš vedieť, ako sa dá podnikať s vyloženými nohami na pláži na Bali?

zdroj: Startitup

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech