Hľadáš priestor pre firemnú alebo súkromnú akciu? Vďaka českému startupu Meatspace to už nebude žiaden problém

  • Hľadanie komerčných priestorov na krátkodobý prenájom nebolo nikdy jednoduchšie.
pexels-photo
  • Hľadanie komerčných priestorov na krátkodobý prenájom nebolo nikdy jednoduchšie.

Český startup Meatspace, ktorý vznikol z internej databázy priestorov na prenájom Evnt.cz, prichádza s kompletným riešením problémov týkajúcich sa prenájmu komerčných priestorov. Nájsť voľnú zasadačku či miestnosť na premietaciu miestnosť by tak u našich západných susedov mala byť hračka.

Platforma funguje na podobnom princípe ako Airbnb – miesto pre svoju akciu môžeš nájsť na základe rozličných kritérií, akými sú lokalita, maximálna kapacita osôb, vybavenie či cena.

V súčasnosti si môžno vyberať spomedzi 300 menších či väčších priestorov v Prahe, Brne a Ostrave. V ponuke možno nájsť pivovary, letisko či dokonca aj planetárium. Prenájom je možný aj na niekoľko hodín, čo je výhodné pre tých, ktorí chcú zorganizovať napríklad menšiu prednášku, no nevedia pre ňu nájsť vhodné miesto. Vďaka tejto možnosti tak môžu ušetriť nemalé peniaze.

zdroj: meatspace.cz

Majitelia a správcovia zaplatia za inzerciu svojho priestoru 590 Kč mesačne alebo 5 900 Kč ročne, avšak záujemcovia si môžu zo širokej ponuky vyberať bez poplatkov za registráciu. Ceny za prenájom začínajú od 50 Kč za osobu, prípadne sú stanovené v hodinových sadzbách (v tomto prípade sa ceny pohybujú už od 100 Kč za hodinu).

Vyzerá to tak, že Meatspace ušetrí všetkým záujemcom o rezerváciu komerčných priestorov množstvo času, ktorý by inak strávili zdĺhavým hľadaním a preverovaním jednotlivých podnikov a miest.

zdroj: meatspace.cz

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech