Hlas sa začína topiť v kauzách. Vytiahli ďalšiu korupčnú bombu spojenú so sesternicou Rašiho

  • Minister obrany Jaro Naď na svojom Facebooku informoval o ďalšej korupčnej kauze
  • Hlavným figurantom je podpredseda strany Hlas-SD, Richard Raši
richard Raši
TASR/Martin Baumann
  • Minister obrany Jaro Naď na svojom Facebooku informoval o ďalšej korupčnej kauze
  • Hlavným figurantom je podpredseda strany Hlas-SD, Richard Raši

Kauzy Smeru mátajú aj „následnícku“ stranu Hlas Petra Pellegriniho. Richard Raši, ktorý tiež zmenil stranícke tričko zo Smeráckeho na podpredsednícky dres Hlasu, mal prihrávať miliónové zákazky firme svojej sesternice. Šlo o likvidáciu odpadu z nemocníc v hodnote miliónov eur. Na Facebooku na to upozornil minister obrany Jaroslav Naď.

Ahá, už chápem, prečo je pán Richard Raši odborníkom na bioodpad,“ uvádza Naď. Raši má byť prepojený s košickou firmou AGB ekoservis, ktorá uzavrela od roku 2011 s viacerými štátnymi nemocnicami a inštitúciami zmluvy na likvidáciu bioodpadu za viac ako 4 milióny eur. 

Na čele tejto firmy stojí Jana Palčiková, ktorá je podľa informácií od Jaroslava Naďa sesternicou Richarda Rašiho, bývalého ministra zdravotníctva za stranu Smer.

Nuž pán Raši, dať biznis ako hrom sesternici z našich štátnych nemocníc, ktoré samozrejme aj pod vašim vedením ministerstva zdravotníctva krachovali, to by bolo naozaj odporné. Jednoducho by to bola taká odporná zlodejina, aké sa v Smere robili na dennom poriadku, všakže,“ pokračuje Naď.

Mafia s názvom SmeroHlas musí naozaj byť veľmi zúfalá, keď sú toto ich najväčšie témy na tlačovky a trestné oznámenia. Tieto pseudovýkriky len potvrdzujú zúfalosť Smerohlasu, ktorý vidí, ako postupne NAKA zatvára ich podporovateľov a priateľov. A dodávam, že predpokladám, že čoskoro príde aj na členov a predstaviteľov,“ dodal minister.

Richard Raši sa k tejto kauze zatiaľ nevyjadril, správu budeme aktualizovať.

Zdroj: Facebook/JaroNaď

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá