HOPIN ťa odvezie s e-TAXI zadarmo počas Európskeho týždňa mobility

  • Obľúbená slovenská taxi aplikácia sa rozhodla podporiť Európsky týždeň mobility ponúknuť v tento týždeň jazdy na území Bratislavy úplne zdarma.
e_taxi_3ed
HOPIN
  • Obľúbená slovenská taxi aplikácia sa rozhodla podporiť Európsky týždeň mobility ponúknuť v tento týždeň jazdy na území Bratislavy úplne zdarma.

Keď Carl Benz vyrobil v roku 1885 v Nemecku prvé auto, určite netušil, akú revolúciu vo svete spôsobí. Autá sa postupne stali vyhľadávanými dopravnými prostriedkami a ich počet sa v priebehu niekoľkých desaťročí rapídne zvýšil. S tým je spojený nárast emisií, znečistenie ovzdušia, nedostatok parkovacích miest a mnohé iné problémy. V roku 2000 Deň bez áut naštartoval myšlienku Európskeho týždňa mobility, ktorý dáva ľuďom možnosť využiť alternatívny a udržateľný spôsob dopravy. V HOPINe sme sa rozhodli podporiť Európsky týždeň mobility bezplatnou prepravou v zelených taxíkoch e-TAXI.

Kampaň Európsky týždeň mobility poskytuje príležitosť na prezentáciu alternatív udržateľnej mobility miestnym obyvateľom. Cieľom je vyzvať ľudí, aby vystúpili z áut a nasadli na verejnú dopravu, bicykel alebo išli pešo. V mnohých európskych mestách sú pripravené rôzne aktivity na podporu týždňa mobility. V našom hlavnom meste budú držitelia vodičského preukazu využívať MHD bez zakúpenia cestovného lístka. Nebudú potrebovať električenku ani jednorazový lístok, stačí, ak budú mať vodičský preukaz a môžu cestovať zdarma.

S HOPINom počas týždňa mobility nebudete potrebovať žiadny preukaz. Stačí mať nainštalovanú aplikáciu HOPIN TAXI a vybrať si z ponuky zelené autá e-TAXI. Tie vás odvezú úplne zadarmo v rámci Bratislavy. Chceme tak podporiť základnú myšlienku projektu a odľahčiť dopravu v našom hlavnom meste.

V týždni od pondelka 18. do piatka 22. septembra 2017 si budete môcť cez aplikáciu HOPIN TAXI objednať na svoju prepravu jeden zo 7 e-TAXI. Stačí, ak v čase od 8:00 do 16:00 hod. vo vašej blízkosti nájdete zelený pin na mape a vytvoríte priamu objednávku. Aplikácia vás bude informovať, že vaša jazda s e-TAXI do práce, na stretnutie alebo domov bude bezplatná.

Zapojením e-TAXI do podpory Európskeho týždňa mobility potvrdíme motto „Čistá, zdieľaná a inteligentná mobilita“. Jazdite ekologicky, jazdite s HOPIN TAXI.

Zdroj: HOPIN

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK