HOPIN v Bratislave spustil výherný taxík. Ponúka desiatky darčekov a spája sa so slovenskými značkami

  • HOPIN je jednou z najobľúbenejších taxi aplikácii na Slovensku. Dokáže zohnať taxík do 25 sekúnd
  • Taxislužba prichádza s novou akciou, v taxíku s pinom sa rozdávajú slovenské výrobky
  • HOPIN po pandémii jazdí za znížené ceny, kilometer v meste stojí 0,34 €
Snímka obrazovky 2020-06-18 o 11.44.22
HOPIN
  • HOPIN je jednou z najobľúbenejších taxi aplikácii na Slovensku. Dokáže zohnať taxík do 25 sekúnd
  • Taxislužba prichádza s novou akciou, v taxíku s pinom sa rozdávajú slovenské výrobky
  • HOPIN po pandémii jazdí za znížené ceny, kilometer v meste stojí 0,34 €

Taxislužby fungujú v čoraz konkurenčnejšom období, aj napriek tomu sú však stále zaujímavou a dynamickou voľbou na cestovanie. Možnosť zavolať si taxík a odviesť sa prakticky kamkoľvek tu je s nami už desiatky rokov a vo väčšine prípadov ju neprekoná ani hromadná doprava či elektrokolobežka.

Počas pandémie to mali taxislužby veľmi náročné, to však platí aj o gastre či lokálnych slovenských výrobcoch, ktorí si prešli priam peklom. Na mnohých frontoch sa znižovali mzdy a prepúšťali zamestnanci. Obľúbené domáce lovebrandy posledné mesiace bojovali o prežitie a aj keď sú z najhoršieho vonku, situácia stále nevyzerá dobre.

Vrátiť sa do pôvodných koľají za súčasných obmedzení stále nie je jednoduché a aj jún bude v znamení znížených tržieb a finančných i výrobných problémov.

HOPIN, najpopulárnejšia taxislužba v Bratislave, sa preto rozhodol spojiť zákazníkov s kvalitnými slovenskými lovebrandmi. Keďže si sami prešli náročným návratom na trh, spájajú príjemné s užitočným a spolu s lacnejšími jazdami prinášajú aj podporu obľúbeným slovenským značkám.

zdroj: HOPIN

zdroj: HOPIN

Za odvoz taxíkom získaš odmenu

HOPIN sa vrátil na cesty a spája sily so slovenskými značkami, s ktorými sa zákazníci môžu stretnúť priamo v taxíku. Od 1. júna je cesta taxíkom zaujímavejšia ako doteraz.

Počas kampane sa zákazníci môžu odviezť kampaňovým taxíkom, ktorý je v aplikácii označený špeciálnym pinom – Darček. Po každej jazde ich vodič odmení jedným darčekom od zapojených slovenských značiek ako Fusakle, La Putika, Tikoki a Ryba Žilina.

Všetky darčeky sú limitované, preto ak máš dnes príležitosť cestovať niekam taxíkom, urob tak cez HOPIN a možno sa slovenské šťastie usmeje aj na teba.

Taxislužba spája sily aj s influencermi. Barbora Bakošová a Fero Joke sa stali tvárami najpopulárnejších bratislavských taxíkov a na Instagrame rozbehli súťaže o tenisky či kredit na jazdy.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#podporujemeslovenskeznacky 🇸🇰 V našej apke nájdeš každý deň taxi s kampaňovým pinom. V tomto taxíku sa skrývajú skvelé slovenské výhry: štýlové @fusakle.sk aj tenisky @tikoki.shoes, poukážky do vychytenej @laputika , veľa veľa cíceriek aj množstvo voľných @hopintaxi_sk jázd. 😍 Tak hľadaj a snáď sa na teba usmeje šťastie. A ak nemáš apku, sťahuj hneď na hopin.sk/app Už zajtra prinesieme prvú súťaž na našom FB a insta profie 🎁 Viac info nájdeš aj na našom webe. #spolutozvladneme #taxíkypodpalcom #hopin #hopintaxi #bratislava #slovensko #aplikacia #android #ios #taxi #cestovanie #radicestujeme #krasymesta #dnesodporucam

Príspevok, ktorý zdieľa HOPIN TAXI (@hopintaxi_sk),

HOPIN po korone drasticky znížil jazdné

HOPIN je na Slovensku spomedzi taxislužieb pionierom inovácií a prakticky vznikol ako startup. Práve oni na Slovensku spopularizovali objednávanie taxíkov cez smartfón. Mesačne odviezli vyše 120 000 ľudí a značka so zákazníkmi od roku 2012 prejazdila 35 miliónov kilometrov.

Aby taxíky HOPIN opäť zatraktívnil, od 6. mája 2020 začala značka ponúkať fixnú cenu, ktorá je viditeľná po zadaní štartovacej a cieľovej adresy ešte pred samotnou jazdou. 

Aplikácia zohľadňuje aj aktuálnu dopravnú situáciu a ak sa jazda predĺži z dôvodu neočakávanej dopravnej situácie, cena zostane rovnaká. Vzhľadom na súčasnú situáciu sú vozidlá HOPIN pravidelne dezinfikované a vodiči aj zákazníci počas jazdy musia nosiť rúško alebo inú ochranu tváre.

  • Cena za kilometer v meste: 0,34 €
  • Cena za kilometer mimo mesta: 0,67 €

Práve malé lokálne firmy zažívali počas koronavírusu najväčšie ťažkosti a oceňujeme, že sa ich HOPIN touto cestou rozhodol podporiť. K iniciatíve sa môžeš pridať jednoducho aj ty – stačí, keď sa odvezieš HOPIN taxíkom či prípadne vystriehneš ten výherný, v ktorom na teba čaká niekoľko vzácnych slovenských výrobkov.

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech