Horor na základnej škole pri Nových Zámkoch: Chlapec vytiahol na spolužiaka nôž

  • Obvodné riaditeľstvo policajného zboru sa už daným incidentom zaoberá
  • Pri incidente sa nikto nezranil
Policajná páska, pátranie
Ilustračné foto, TASR/Erika Ďurčová
  • Obvodné riaditeľstvo policajného zboru sa už daným incidentom zaoberá
  • Pri incidente sa nikto nezranil

Na Základnej škole v Dubníku došlo k vážnemu incidentu. Trinásťročný chlapec ohrozil spolužiaka nožom. Polícia sa prípadom intenzívne zaoberá. Ako informovala na sociálnej sieti, incident vyšetruje a snaží sa zistiť všetky okolnosti.

„Na Základnej škole v Dubníku v novozámockom okrese došlo dnes počas prestávky k nebezpečnému vyhrážaniu. 13-ročný chlapec vytiahol v triede na 16 ročného chlapca nôž. Pri incidente sa našťastie nikto nezranil,“ informovala o tom polícia.

Obvodné riaditeľstvo policajného zboru už daný incident vyšetruje. Zatiaľ však bližšie informácie nechcú poskytovať.

„Poverený príslušník Obvodného oddelenia PZ Dvory nad Žitavou sa danou vecou zaoberá. Vzhľadom na vek osôb nebudeme k prípadu poskytovať bližšie informácie,“ dodala polícia.

Výtržníctvo a útok na verejného činiteľa

Policajti z Nového Mesta nad Váhom obvinili 32-ročného muža z Brezovej pod Bradlom z prečinov výtržníctva a útoku na verejného činiteľa. V pohostinstve fyzicky napadol iného muža a policajtom sa vyhrážal ublížením na zdraví. Informovala o tom trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti.

Obaja muža najskôr v pohostinstve v Brezovej pod Bradlom popíjali a následne sa pohádali. Obvinený zvalil poškodeného na zem, kde ho udieral. Keď sa mu podarilo vstať, útočník ho opakovane udrel päsťou do tváre. Spôsobil mu viaceré zranenia, ktoré si vyžiadali lekárske ošetrenie v nemocnici.

„Útočník v agresívnom správaní pokračoval aj po príchode policajnej hliadky. Správal sa agresívne, policajtom sa vyhrážal ublížením na zdraví. Na jeho spacifikovanie použili policajti donucovacie prostriedky, mužovi nasadili putá. Ten však pokračoval v útokoch, kopal okolo seba, pričom zasiahol aj člena hliadky,“ informuje polícia.

Muža umiestnili v policajnej cele, v dychu mu namerali 1,60 promile alkoholu. Obvinený bol v minulosti súdne trestaný, o treste rozhodne súd.

Zdroj: FB/Polícia Slovenskej republiky

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá