Horor v Bratislave: Muž zaútočil nožom na ženu, deti sa na to pozerali

  • Polícia ho spacifikovala taserom
  • Agresor je zadržaný
policajné auto
Ilustračná snímka, TASR/Miroslav Košírer
  • Polícia ho spacifikovala taserom
  • Agresor je zadržaný

Mladá žena a deti si prežili úplný horor. Muž ich ohrozoval nožom. Podozrivého už zadržala polícia.

Policajti zadržali muža, ktorý pred zrakmi dvoch detí ohrozoval ženu kuchynským nožom. Ako informuje bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, v nedeľu 17. septembra vyslali viaceré policajné hliadky ku konfliktu medzi mužom a ženou v dome v piatom bratislavskom okrese. Policajti po príchode na miesto nadviazali komunikáciu so ženou, pričom zbadali muža ozbrojeného kuchynským nožom.

Muž sa začal pohybovať v smere na zasahujúcich policajtov, pričom tí ho začali vyzývať, aby nôž odhodil a od konania upustil, pretože bude použitý služobný taser,“ priblížil hovorca.

Ako dodal, muž na opakované výzvy policajtov nereagoval a ozbrojený sa ďalej pohyboval sa smerom k policajtom. Keďže ani po opakovanej výzve nôž neodložil, policajti voči nemu použili teaser, spacifikovali ho, nasadili mu putá a eskortovali ho na policajné oddelenie.

Poverený policajti začal trestné stíhanie vo veci trestného činu nebezpečného vyhrážania spáchaného závažnejším spôsobom konania a na chránenej osobe. Po vykonaní potrebných úkonov muža umiestnili v cele policajného zaistenia.

 

Zdroj: SITA

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá