Hotel ponúka možnosť spať len pár centimetrov od levov. Za zážitkom nemusíš cestovať do Afriky

  • Ubytovanie pod hladinou mora či v konároch stromov už nie je žiadnou novinkou
  • Dopriať si horúcu vaňu či prebúdzať sa vedľa svorky levov? V Anglicku žiadny problém
unsplash.com/@leonardvonbibra; pexels.com/@elina-sazonova
  • Ubytovanie pod hladinou mora či v konároch stromov už nie je žiadnou novinkou
  • Dopriať si horúcu vaňu či prebúdzať sa vedľa svorky levov? V Anglicku žiadny problém

Port Lympne Safari Park na juhu Anglicka v oblasti Kent, známy ako Lympne Hotel & Reserve ponúka svetovo unikátny zážitok na celý život, ktorý nezažiješ nikde inde, informuje DailyMail. K jeho zvládnutiu je však potrebný nie len väčší balík peňazí ale aj istá dávka odvahy.

Vďaka špeciálne navrhnutým chatkám si môžeš navariť, oddýchnuť v posteli či dopriať horúcu vaňu doslova pár centimetrov od rodiny levov, tigrov či vlkov, a to vďaka veľkým odolným sklám a polohe chatky v strede safari parku priamo vedľa výbehu zvierat. Okrem spomínaných zvierat je park domovom pre viac ako 760 zvierat najrôznejších druhov.

View this post on Instagram

Tiger Lodge @portlympnepark 🐅🐾 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ … wow! what an unforgettable experience, watching the tigers feed/play from the comfort of our own little lodge. Incredible and breathtaking on so many levels✨ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Port Lympne is such an amazing place to visit, and what makes it more worth-while is that all profits from the parks/short breaks go back into the conservation work of their charity. PLEASE support @theaspinallfoundation and see for yourself JUST how incredible they really are❤️ . . . . . . . #tigerlodge #portlympnetigerlodge #portlympne #portlympnehotelandreserve #portlympnereserve #uniqueaccommodation #aspinallfoundation #conservation #wildlifeconservation #tiger #wildlife #discoverunder5k #ukplaces #kent #kentaccommodation #discoverkent #savetheplanet #savetheworld #animallover #animals #placestovisit #uk #protectourwildlife #nativewildlife #bbcearth #incredibleplaces #lodgelife #lodge #roomwithaview #shortbreaks

A post shared by Joanne Lamb (@joanne.alamb) on

Návštevníci majú okrem možnosti prebúdzať sa s levom či tigrom za oknom aj krásny výhľad z balkóna, ktorý je kvôli bezpečnosť v dostatočnej výške, aby naň zvieratá nevyliezli.

Podľa LadBible je priestranný obývaci priestor s vysokým stropom a majestátnym lustrom obložený vkusným drevom a izba ponúka veľký krb, mini bar, kávovar, rôzne hry a knihy ako aj 4K televíziu či gramofón. Ďalším z mnohých bonusov je vlastný golfový vozík, exkluzívny prístup do rezervácie pred a po návštevných hodinách parku alebo safari prehliadka.

No a cena? Tá podľa republicworld.com za jednu noc v chatke s kapacitou pre štyri osoby začína približne na sume 1 165 eur. Celý safari park ako aj samotné ubytovanie v srdci rezortu je prácou nadácie Aspinall Foundation, ktorá sa venuje návratu zvierat chovaných v zajatí do chránenej divočiny a rôznych rezervácií po celom svete. Všetky informácie ako aj možnosti a typy ubytovania sú dostupné na oficiálnom webe nadácie TU. Ponuka ich služieb a typov ubytovania je naozaj široká.

View this post on Instagram

Thank you Port lympe for a unforgettable stay 🦁

A post shared by Leanne Carter (@leannecarter12) on

zdroje: aspinallfoundation.org; dailymail.co.uk; republicworld.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech