Kavový festival Two Coffee Champs bude výnimočný: Tešiť sa môžeš na množstvo umelcov aj afterparty

twoo
Festival kávy Two Coffee Champs

Tretí ročník kávového festivalu Two Coffee Champs prináša novú kombináciu troch tém: samozrejmosťou je kvalitná káva a novinkou je priestor na prezentáciu umelcov a hudobníkov. Na aký hudobný program sa môžete tento rok v bratislavskej Novej Cvernovke tešiť a kto ho organizuje? A akú novinku môžete očakávať v hlavnej súťažnej sále?

Naši kolegovia zo slovenských kaviarní OST BLOCK sú odvážni a rozhodli sa zorganizovať celý hudobný obsah festivalu. Počas piatka a soboty sa môžete tešiť na OST BLOCK STAGE, na ktorej vystúpi niekoľko kvalitných DJov, ktorí sami aktívne milujú kávu a žijú jej kultúrou.

Nebudú chýbať daniu, Maikl Knight, VKTRD, Otec Mirec, Lixx, Spacer, CLV, Caravan Sound Systema, breakbeat, afrobeat a minimal či dokonca Carl. Celkovo bude hudobná sekcia velmi pestrá, na svoje si príde každý milovník žánrov – napríklad house, groove, drum’n’bass, soul, funk a beaty, skrátka ideálna hudba na slnečný jarno-letný deň. 

Festival kávy Two Coffee Champs 

názov — 3. ročník podujatia „Festival kávy Two Coffee Champs 2024“

dátum — 10. a 11. mája 2024

miesto — Nová Cvernovka, Račianska 1575/78, 831 02 Bratislava

V piatok sa môžete tešiť aj na afterparty v Temnom OST BLOCKu, ktorú bude zabezpečovať houseové duo Bali G a Rhuby Wax a na ktorú vás všetkých srdečne pozývame! V sobotu sa v hlavnej súťažnej hale uskutoční Crush the Rush – prvýkrát v česko-slovenskom prostredí – koncept, ktorý vytvorila spoločnosť La Marzocco.

Ide o slovenskú národnú súťaž pre trojčlenné družstvá. Cieľom bude preskúmať skúsenosti baristov, pracovné postupy za kávovarom a tímovú spoluprácu. Tímy budú musieť optimalizovať svoje pracovné postupy a povinnosti, aby zlepšili svoj výkon počas jednotlivých úloh.

Aby súťažiaci neboli len v umelom svetle reflektorov na pódiu a pred očami divákov, rozhodli sa naši kolegovia z Jungle roastery vytvoriť „coffeehouse“. Stage a hľadisko sa v sobotu premenia na improvizovanú kaviareň – Jungle roastery presunie väčšinu vybavenia vrátane stolov, stoličiek, kresiel a rastlín zo svojej kaviarne priamo na festival, aby vytvorili autentickú kaviarenskú atmosféru.

Veľmi nás teší spolupráca s OST BLOCK a Jungle roastery, preto veríme, že spojením našich tímov vznikne v Novej Cvernovke intenzívny program plný kvalitnej zábavy.

Ešte nemáte lístky? Môžete si ich kúpiť na GoOut.net.

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá