Influencerka Sorelle Amore sa niekoľkokrát s plačom vrátila domov, kým zarobila prvý milión

  • Vyhrala mesačnú rentu 10 000 dolárov, aby cestovala po svete
  • Austrálska svetobežníčka, ktorá sa preslávila nielen svojím kanálom na YouTube
Sorelle Amore portréty
Instagram/Sorelle Amore
  • Vyhrala mesačnú rentu 10 000 dolárov, aby cestovala po svete
  • Austrálska svetobežníčka, ktorá sa preslávila nielen svojím kanálom na YouTube

Hovorí ti niečo meno Sorelle Amore? Ak nie, malo by. Sorelle je austrálska podnikateľka, autorka bestsellerov, autoportrétistka a modelka žijúca na Islande. Okrem spomínaného je známa aj tým, že je profesionálnou svetobežníčkou, skúsenou selfie fotografkou a filmárkou.

Je tiež veľká zástankyňa slobodného a alternatívneho životného štýlu a podarilo sa jej to, po čom mnohí z nás túžia. Ešte pred dovŕšením 30 rokov sa stala milionárkou. 

Je až neuveriteľné, čo všetko sa jej v jej mladom veku podarilo, a vidieť, že nič nenecháva na náhodu. Záber jej činností a zdrojov príjmu je široký. Sorelle je totižto aj etickou investorkou a finančnou pedagogičkou, ktorá založila Abundatia.com.

Cieľom Abundantie a terciálneho YouTube kanálu je udržať tvoje peniaze v bezpečí a profitovať z investícií. Sorelle sa môže pochváliť aj publikáciami v časopisoch ako Forbes, Cosmopolitan, Daily Telegraph, Business inside a mnohých ďalších. 

Úspech, ktorý dosiahla, však neprišiel zo dňa na deň. Rodená Austrálčanka sa počas dvadsiatich rokov venovala rôznym kariéram. Ako informuje Forbes, pracovala v marketingu, rozbehla vlastný online módny business a dokonca získala prácu v špičkovej fotografickej agentúre. Nič ju však nenapĺňalo úplne. Preto sa rozhodla ako 27-ročná, že si kúpi letenku do Európy, a presťahovala sa na Island. 

Žena, ktorej nechýba odvaha a miluje dobrodružstvo 

Sorelle Amore sa narodila 14. januára 1989 v austrálskom meste Sydney rodičom britského pôvodu. Už od útleho veku mala zápal pre veci a zaujímala sa o modeling. Často so svojimi spolužiakmi a kamarátmi natáčala videá. Neskôr začala videá zverejňovať na sociálnych sieťach, a tak sa postupne začala budovať jej kariéra. 

Startitup PREMIUM logo
Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

(Zrušiť môžeš kedykoľvek)

Zdroje: Abundantia, Popular Networth, Forbes, Sorelleamore, Makeover

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá