Instantné tetovanie si môžeš zhotoviť za 3 sekundy, bez ihiel a sám

  • Ak rozmýšľaš nad tetovaním, no stále si nie si istý, Prinker ti prináša riešenie
  • Za tri sekundy máš „kérku" podľa vlastných predstáv, bez bolesti, ihly a svojpomocne
  • Prinker získal prestížnu cenu za produktový dizajn s názvom Design Award 2020
tatoo
Ilustračný obrázok (unsplash.com)
  • Ak rozmýšľaš nad tetovaním, no stále si nie si istý, Prinker ti prináša riešenie
  • Za tri sekundy máš „kérku" podľa vlastných predstáv, bez bolesti, ihly a svojpomocne
  • Prinker získal prestížnu cenu za produktový dizajn s názvom Design Award 2020

Koncept „fejkových“ tetovačiek tu už bol dávno. Začínali nálepkami zo žuvačiek, kedy si si mohol „vytetovať“ čokoľvek a po chvíli to jednoducho zmyť. Kórejská spoločnosť Prinker sa rozhodla dočasné tetovanie oživiť.

Appka namiesto tetovacej ihly

Instantné tetovanie funguje na princípe Bleutooth. Stiahneš si aplikáciu, vyberieš si vzor, následne volíš farbu svojho tetovania a potom už len zapneš zariadenie a priložíš Prinker a tetuješ. Svoju personalizovanú „kérku“ máš na tele do troch sekúnd.

Appka ti ponúka viac ako 3000 dizajnových obrázkov, ktoré sú estetické a keď ťa omrzia, môžeš ich kedykoľvek zmeniť. Už viac neplatí, že jedno tetovanie ťa musí vystihovať. Jediné, čo musí, je ladiť s tvojim denným či nočným outfitom alebo aktuálnou náladou.

Alergií, začervenaní či iných nežiadúcich vedľajších účinkov sa obávať nemusíš. Pracuje sa s certifikovanými ingredienciami, ktoré sú vodeodolné, vydržia minimálne 2 dni a zmyješ ich jednoducho mydlom. Tým pádom sú bezpečné pre staršie aj mladšie ročníky, dokonca aj deti.

Ak si už výsledok Prinkeru na ľudskej koži niekedy videl, asi tušíš, že lepšie je zvoliť si jednoduchšiu grafiku. Tie zložitejšie sa však na pokožku prenášajú trochu ťažšie, alebo nedokonalejšie. Nič to však nemení na fakte, že tetovanie je len dočasné. Preto ak sa ti nevydarí, len ho jednoducho umyješ.

Je jasné, že tetovanie nebudeš nosiť každý deň. Preto sa možno pýtaš, prečo by si mal zariadenie za takmer 300 dolárov vlastniť. Stane sa tvojou nevyhnutnou letnou súčasťou, pokiaľ si fanúšikom zladených letných lookov, či špeciálnych vizuálov na Pohodu či Grape, alebo len tak k vode.

Koľko ťa to bude stáť?

Takáto sranda ťa vyjde na prvý pohľad celkom dosť peňazí. Za samotný tetovacie zariadenie Prinker zaplatíš 269 dolárov, čo je v prepočte 249 eur. Ďalej budeš potrebovať špeciálnu tetovaciu farbu – buď čiernu alebo farebnú. Za tú zaplatíš od 99 dolárov, za farebnú dokonca o niečo viac.

V profesionálnom tetovacom salóne zaplatíš za tetovanie minimálne 50 eur.

Už od roku 2015

Prinker nie je na trhu žiadnou novinkou. Vo východnom svete fungujú už od roku 2015 a zákazníci ich poznajú už vo viac ako päťdesiatich krajinách sveta. Tetovanie má vyjadrovať osobnosť, jej životné postoje a príslušnosť k niečomu, s čím jeho nositeľ súhlasí.

Už v časoch neolitu sa tetovanie, alebo kresby na tele spájali so sebavyjadrením. Archeologické nálezy odhalili, že to tak skutočne bolo.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech