Investovať sa už dá aj do Slovenska. Teraz máš jedinečnú šancu kapitalizovať na realitnom developerskom boome

  • Nehnuteľnosti sa považujú za najstabilnejšie aktívum súčasnosti a ich hodnota s miernymi výkyvmi rastie už niekoľko desaťročí
  • Realitný trh už niekoľko rokov dravo rastie, Slovákom doň ponúka možnosť investovania platforma investinslovakia.eu
  • Investuje sa do konkrétnych developerských projektov, kde platforma prepája investorov s developermi
TITULKA startitup
investinslovakia.eu
  • Nehnuteľnosti sa považujú za najstabilnejšie aktívum súčasnosti a ich hodnota s miernymi výkyvmi rastie už niekoľko desaťročí
  • Realitný trh už niekoľko rokov dravo rastie, Slovákom doň ponúka možnosť investovania platforma investinslovakia.eu
  • Investuje sa do konkrétnych developerských projektov, kde platforma prepája investorov s developermi

Slovenská investičná platforma investinslovakia.eu sprostredkuje možnosť investovať do vybraných developerských projektov. Hlavný investor sa so ziskom spravodlivo delí so všetkými investormi. A aká je investičná čiastka? Už od 100 eur sa môžete zapojiť do projektov, o ktorých zistíte všetky informácie v Invest Clube.


Ako to funguje?

Z desiatok až stoviek realitných projektov vyberie tím investinslovakia.eu niekoľko z nich a zverejní ich na platforme investinslovakia.eu. Prevažne ide o developerské projekty, ktoré sa pre developerov stali zaujímavým zdrojom výnosov. Investori majú vopred stanovený čas, kedy sa môžu do projektu zapojiť.

Súčasné ceny bytov rastú a nič nenasvedčuje tomu, že to bude inak.

zdroj: investinslovakia.eu

Nehnuteľnosti sa považujú za najstabilnejšie aktívum súčasnosti a ich hodnota s miernymi výkyvmi rastie už niekoľko desaťročí.

Ľudia na Slovensku majú stále akútny nedostatok bytov a lídri v realitnom a finančnom sektore sa zhodujú v jednom – ceny bytov sa znižovať nebudú!

investinslovakia.eu ma jednoduchú funkciu. Spája developera s investormi. Investorom sa dnes môže stať ktokoľvek, kto investuje už od 100 eur. Môžete sa ním stať aj vy, práve teraz, po prihlásení sa do Invest Clubu.

zdroj: investinslovakia.eu

Na čo developer peniaze použije?

Na rozvoj svojho projektu, na nákup pozemkov, na refinancovanie svojich dodatočných nákladov.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝕀𝕟𝕧𝕖𝕤𝕥 𝕚𝕟 𝕊𝕝𝕠𝕧𝕒𝕜𝕚𝕒 (@investinslovakia)

Aké ma investor zabezpečenie svojich investícií?

Investícia je zabezpečená nehnuteľnosťou. Developer ručí hnuteľným a nehnuteľným majetkom.  Každý investor podpisuje s developerom riadne zmluvy o pôžičke elektronicky a platforma investinslovakia.eu vývoj developerského projektu kontroluje a ma právo doň manažérsky zasiahnuť, resp. uplatniť právo na majetok. Táto forma alternatívneho investovania je ako jedna z mála zabezpečená konkrétnym majetkom.

zdroj: investinslovakia.eu

Prečo si teda developer nepožičia peniaze rovno z bánk?

Pôžička od bánk nie je taká jednoduchá, ako si bežne myslíme. Menšie developerské projekty pod 1 milión eur majú často problém sa k financovaniu dostať. Pre banky to nie sú zaujímavé čísla. Rovnako, ak umiestnite svoj projekt mimo 5 najväčších miest na Slovensku, môžete mať s financovaním problém. V neposlednom rade, ak nemáte dostatočnú históriu zrealizovaných projektov, väčšinou vás odradia už na prvom stretnutí so vzťahovým manažérom banky. Existuje veľa skvelých a prínosných realitných projektov, ktoré v banke nedostanú žiadnu šancu a pritom majú veľký potenciál výnosu.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝕀𝕟𝕧𝕖𝕤𝕥 𝕚𝕟 𝕊𝕝𝕠𝕧𝕒𝕜𝕚𝕒 (@investinslovakia)

Má investinslovakia.eu snahu nahradiť banky?

Toto by bolo príliš odvážne tvrdenie a s najväčšou pravdepodobnosťou sa nikdy neuskutoční. Úlohou investinslovakia.eu je podporiť kvalitné slovenské projekty, ktoré majú vysoký potenciál zhodnotenia a to často aj s pozitívnym vplyvom na svoje okolie. Snaží sa spájať veľa drobných investorov, ktorí sa chcú podieľať na výnosoch developera a zaradili platformu Invest in Slovakia do svojho portfólia investičných produktov.

Myslíte si, že môžete konkurovať bitcoinu a momentálnemu mainstreamu okolo kryptomien?

Tak tu si dovolím byť odvážny. Nevenujem sa kryptomenám, ak, tak veľmi okrajovo. Ale ak vám niekto predstaví cestu, ako rýchlo zbohatnúť, mali by ste byť prinajmenšom veľmi opatrný. S najväčšou pravdepodobnosťou to vždy v istom okamihu zlyhá. Súčasné kryptomeny považujem za skvelý hazard, ktorý ale ľudí vždy bavil. V systéme je nesmierne množstvo reálnych peňazí a príliš silné emócie. Pri investíciách, ktoré sú závislé od nálady a emócií ľudí, je veľmi pravdepodobné, že sa to úplným „happyendom“ neskončí. Niekto na tom určite zbohatne, no obávam sa, že to bude chabé percento zo zúčastnených. A riziká sú enormné. Neriskujete len výnosy, riskujete aj istiny, teda všetko.  

zdroj: investinslovakia.eu

Aké výnosy poskytujú developerské projekty?

My, na platforme investinslovkia.eu, sa chceme dlhodobo pohybovať niekde medzi 7% až 14% ročne. Výnosy sú nastavené v závislosti od konkrétneho investičného projektu. Rozhodujúcimi faktormi sú potenciál projektu, náchylnosť k rizikám, resp. silné a slabé stránky a množstvo investovaných prostriedkov do projektu.

Na platforme však za žiadnych okolností nezverejňujeme projekty, kde by mohli investori stratiť svoje investície. Dokonca ani časť svojich výnosov, ktoré sú vyplácané pomerne a v čase.

Dnes som presvedčený, že výnosy, ktoré sú ponúknuté na platforme investinslovakia.eu prostredníctvom realitných projektov, sú jedni z najvyšších, ktoré sa dajú dosiahnuť reálnym biznis modelom a to s jasne vyčísliteľnou hodnotou investičného produktu, ktorého sa môžete dotknúť. Nie špekuláciou.

zdroj: investinslovakia.eu
 

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá