Investuj do spoločnosti, ktorej dôveruješ a inkasuj spolu s ňou

  • Nový projekt Indiegogo Equity prináša príležitosť stať sa investorom.
coverindi
  • Nový projekt Indiegogo Equity prináša príležitosť stať sa investorom.

Jeden z najznámejších crowdfundingových portálov Indiegogo ti spoločne s MicroVentures, ktorá sa prezentuje, ako investičná banka pre začínajúce projekty, prináša výnimočný projekt. Má plán ponúknuť investičné príležitosti pre všetkých – nie len pre pár vyvolených. Investovať do startupov znamená vlastniť určitú časť v startupe ale taktiež s nimi absolvovať všetky úspechy, ale aj pády.

Na rozdiel od crowdfundingu, pri ktorom získaš len odmenu za prejavenú dôveru, v tomto prípade môžeš získať akcie vybranej spoločnosti. Máš tak možnosť podporiť podnik, ktorému veríš a môžeš dokonca finančne profitovať, ak sa firma v budúcnosti stane úspešnou.

Kam investovať?

 

ArtCraft Entertainment- Hra Crowfall

dd

zdroj obrázku:equity.indegogo.com

Jedná sa o masívnu multi-player online hru, ktorá sa odohráva vo virtuálnom svete, ktorý môže byť zdieľaný medzi stovkami alebo miliónmi hráčov. Užívateľom ponúka jedinečný zážitok z hrania, hráč má možnosť zmeniť virtuálny svet, umožňujúci tímom vyhrať (alebo prehrať). V tejto online strategickej hre bola nadizajnovaná podobne ako „Throne War Simulator“, tisíce hráčov súperia o kontrolu nad virtuálnym trónom, kde jedinou možnosťou je vyhrať alebo zomrieť.

 

Republic Restoratives

cc

zdroj obrázku:equity.indegogo.com

Spoločnosť bola založená v roku 2013 a spolu s ňou vznikol mestský liehovar spojený s remeselným cocktail barom priamo v centre Washington, D.C. Túto pálenicu otvorili v máji 2016, pričom ide o jedinú pálenicu v meste, ktorú vlastní žena. Po prvých piatich mesiacoch fungovania bol tento liehovar zvolený za najlepší v celom DC.

 

BeatStar 

a

zdroj obrázku:equity.indegogo.com

BeatStar predstavuje hudobý trh a distribučnú spoločnosť, ktorá od základov mení spôsob spolupráce v hudobnom priemysle. Okrem distribúcie hotových pesničiek, platforma BeatStars umožňuje tvorcom medzi sebou spolupracovať, zdielať, predávať a distribuovať akýkoľvek typ hudobného obsahu ako sú beaty, texty alebo spev po celom svete. BeatStar umožňuje hudobníkom na všetkých úrovniach, aby zdieľali ich obsah nezávisle a aby generovali viac tokov príjmov. Táto platforma platorma poskytuje nástroje na distribúciu, speňaženie a ochranu obsahu. BeatStar tak umožňuje zverejniť skladby tým najúčinnejším a finančne výhodným spôsobom.

Gameball

bb

zdroj obrázku:equity.indegogo.com

Gameball je lopta pripojená k mobilnému zariadeniu a je vhodná na vnútorné ale aj vonkajšie aktivity. Táto lopta je určené pre deti vo veku 5 až 15 rokov.  Môže sa cez Bluetooth pripojiť ku aplikácií, ktorá ponúka interaktívne hry a zábavu pre deti. Gameball je vyrobená z vysoko kvalitného mikrovlákna a obsahuje senzory, mikro koordinátor pohybu, Bluetooth rádio a ultrakapacitor pre dlhšiu výdrž batérie.

zdroj:equity.indegogo.com zdroj titulnej fotografie:megapixl.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech