Jeden z najsledovanejších slovenských Travel Bloggerov má job snov

Snímka obrazovky 2021-06-23 o 10.10.41
Hubert

Predstavte si, že robíte len to, čo milujete – a dokáže vás to pohodlne uživiť. Pred deviatimi rokmi Milan Bardún netušil, že sa takýto husársky kúsok podarí práve jemu.

Keď chcete vedieť, v ktorom klube v Buenos Aires si zatancujete to najhorúcejšie argentínske tango či kde sa oplatí posedieť na káve v Sydney, blog a instagramový feed Milana Bardúna sa vám bude páčiť.

Cestovanie je Milanov životný štýl. Ako sám hovorí „furt ho mrle žerú“ a nevydrží dlho na jednom mieste. Z milovanej Bratislavy sa však nikam sťahovať nechystá. Je to jeho štartovací bod a miesto, z ktorého rád slobodne vyráža za dobrodružstvami.

Viac, ako deväť rokov ponúka Milan Bez Mapy na svojom cestovateľskom blogu @milan_bezmapy.sk nadšencom cestovania “insiderské” cestovateľské tipy. Zasvätení vedia, že informácie z prvej ruky od skúseného cestovateľa sú na nezaplatenie.

Pre cenné rady a postrehy si na jeho blog a instagram chodia desaťtisíce fanúšikov cestovania a nejaký ten piatok jeho hlas počuť už aj z vlastného cestovateľského podcastu @milan_bezmapy, kde si môžete množstvo postrehov z potuliek svetom vypočuť naživo.

zdroj: Hubert

Užíva si naplno!

Tak, ako každý cestovateľ – má miesta, na ktoré sa rád vracia. Miluje New York, Sydney a Buenos Aires. Keď sa chystáte práve tam, spoľahnite sa, že na jeho blogu a instagrame nájdete množstvo nenahraditeľných tipov.

Plánujete Mexiko? Milan vám odporučí to najšťavnatejšie tacos. Keď ste „steakový typ“, verte, že v Argentíne vám dá tip na miesto, kde budete jesť steak, na ktorý v živote nezabudnete.

Keď sme sa pýtali Milana na výhody toho, že má viac, ako 40 000 followerov na Instagrame – odpovedal skromne:

Slováci vo svete ma spoznávajú na ulici a ja môžem stráviť na káve či pri pohári sektu čas s niekým zo Slovenska. Ľudia ma nabíjajú energiou, bavia ma a mnohí, ktorí na sebe pracujú sú pre mňa nekonečným zdrojom inšpirácie.“ 

„Nepotrebujem špeciálny dôvod, oslavujem život“

Trúfame si povedať, že presne toto z Milanových postov, blogov a slov srší. Tento uvoľnený, pohodový a scestovaný človek si každý deň vytvorí dôvod na oslavu. Či už doma, na Slovensku alebo vo svete.

Dokonca ani svoje júlové narodeniny neoslavuje vo veľkom štýle, ako by možno niektorí očakávali.

Je pre neho „najviac“ stretnúť sa s pár najbližšími ľuďmi, posedieť na pikniku či v záhrade s pohárikom šumivého sektu s pár kockami ľadu a lístkom mäty v ruke a pokecať o tom, čo priniesol deň.

zdroj: Hubert

Nedávno takúto príležitosť, pri ktorej si „cinkol“ slovenskou novinkou, Hubertom Ice Club na pikniku zverejnil na svojom instagrame aj s krásnym komentárom:

Ako Milan nalieval Monike tretí pohár nového sektu Hubert Ice Club, opýtala sa ho: „Milan, už začala sezóna piknikov?“ Milan sa pozrel na kaštieľ, ktorý stál za jeho chrbtom, oprášil si z členku kliešťa a potichu odvetil, „Nie, Monika. Začala sezóna bubliniek.“ Do ruky vzal kocku ľadu, mätu a spolu ich vhodil do pohára. Monika si odpila a povedala „Mňam!“ Nový sekt Hubert Ice Club sa hodí na každý piknik. Pite ho nechladený, s kockou ľadu a mätou.

Keď chcete nasať slobodu a odvahu, choďte na blog alebo sledujte na instagrame inšpiratívneho @milan_bezmapy. Keď chcete ochutnať štýlovú slovenskú novinku, ktorá je novým synonymom letného osvieženia,  spoznajte nový Hubert Ice Club. Ktovie, možno si na pikniku v parku s novým Hubertom prisadne vedľa vás aj Milan. 😊

zdroj: Hubert
zdroj: Hubert

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK