Jedinečné mezonetové bývanie za bezkonkurenčné ceny len kúsok od Bratislavy

Startitup
Realitný developer Willy & Black

V dnešnej uponáhľanej dobe siaha čoraz viac ľudí po úniku z veľkých miest, trávení času v prírode a hľadaní work-life balancu, ktorý je zárukou spokojnosti a radosti. Aj vďaka tomu sa otvárajú nové možnosti pre developerov a ich developerské projekty, ktoré využívajú kvalitu menších obcí a okolitej krajiny, ktoré majú čo ponúknuť.

Túto príležitosť využili aj developeri z Willy & Black s.r.o., ktorí prichádzajú na trh s jedinečným a nevšedným projektom Vilabyty Nový Svet. Kúsok od Bratislavy, s potenciálom, ktorý nepozná hranice.

Malý kúsok od Bratislavy, veľký kus pohodlia

Zabudnite na ruch veľkomesta a preplnené ulice, ktoré vám veľmi rýchlo prestanú chýbať. Začnite nový život alebo zmeňte prostredie vďaka Vilabytom Nový Svet, ktoré sa nachádzajú len 20 minút od Bratislavy a 5 minút od Senca. Obec Nový Svet ponúka svojim obyvateľom tichú lokalitu, pre čo najlepšie rodinné zázemie a pokoj od ruchu mesta.

Príroda a príjemné prostredie robia z tejto obce miesto, ktoré ponúka dokonalé bývanie, vhodné nielen pre mladé rodiny. Okolie ocenia aj vorkoholici, ktorým dochádzanie do práce nezaberie veľa času, vďaka čomu sa jej budú môcť naplno venovať, ale aj športovci, ktorí milujú aktívny oddych.

foto2
zdroj: Realitný developer Willy & Black

Bývanie bez hraníc

Vilabyty Nový Svet ponúkajú široké spektrum sebarealizácie. Noví vlastníci mezonetových bytov majú možnosť vyhrať sa s interiérovým dizajnom do sýta, a to vďaka vysokým stropom, veľkým oknám či galérii. Najhlavnejšou výhodou celého projektu je samotný bytový priestor a jeho dispozičné riešenie.

Práve mezonety sú ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú náhradu bývania v dome. Na dvoch podlažiach sa nachádza toľko miestností ako v menšom domčeku, zatiaľ čo vám rozľahlá záhrada poskytuje možnosť tráviť veľa času na vzduchu pri rôznych aktivitách.

Ďalšou alternatívou, ak nie ste fanúšikmi mezonetových bytov a chcete si bývanie ešte viac prispôsobiť, ktorú developerský projekt ponúka je výber stavebného pozemku pre váš vysnívaný domov. Pozemky sú rôznych veľkostí, majú plne vybudované inžinierske siete či prístupovú cestu s osvetlením, čím vám umožnia vybudovanie vlastného domova podľa vašich očakávaní a potrieb.

foto3
zdroj: Realitný developer Willy & Black

Ideálne bývanie za bezkonkurenčnú cenu

Unikátny developerský projekt, ktorý vyniká medzi nehnuteľnosťami a dáva novým majiteľom možnosť stopercentného využitia fascinuje svojou kombináciou veľkorysého priestoru a jedinečného bývania len kúsok od hlavného mesta. Vďaka novým majiteľom rastie aj význam obce, čím sa zvyšuje aj kvalita jej polohy.

Nový Svet je vhodný ako domov nielen pre rodiny, ale aj ako investičné bývanie, ktorého hodnota každým dňom rastie. Aktuálne sú mezonetové byty na trhu ponúkané za bezkonkurenčné a uvádzacie ceny, ktoré sa pohybujú od 133 500 € za 3-izbový byt s vlastnou záhradou. Cena, poloha či dispozičné riešenie sú len zlomkom toho, prečo si vybrať za svoj domov Nový Svet.

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá