Jedna z najdynamickejších spoločnosti globálneho e-commerce ponúka na Slovensku desiatky pracovných miest

  • BBG je dynamicky rastúca e-commerce spoločnosť s obratom v stovkách miliónov eur
  • Na Slovensku ponúka desiatky pracovných miest rôznych zameraní
  • V bohatom zoznam zamestnaneckých benefitov je fruit bar, Slovnaft BAjk, kalčeto, flexibilné stoly, ale tiež podpora vzdelávania a ďalšieho osobnostného rastu
005
  • BBG je dynamicky rastúca e-commerce spoločnosť s obratom v stovkách miliónov eur
  • Na Slovensku ponúka desiatky pracovných miest rôznych zameraní
  • V bohatom zoznam zamestnaneckých benefitov je fruit bar, Slovnaft BAjk, kalčeto, flexibilné stoly, ale tiež podpora vzdelávania a ďalšieho osobnostného rastu

Svet e-commerce je dravé a extrémne konkurenčné prostredie. Ak sa v ňom nájde niekto, kto dokáže skutočne vyniknúť a môže sa pochváliť tým, že je od prvých podnikateľských dní v zelených číslach, treba si naňho dávať pozor, byť mu na blízku alebo byť s ním v jednom tíme. Berlin Brands Group je takýmto hráčom.

Obrat v stovkách miliónov a dynamický rast

BBG ako priekopník priameho predaja pôsobí na 26 trhoch, na troch kontinentoch a vo svojom portfóliu pokrýva 14 značiek. Ich vlajkovou loďou sú domáce spotrebiče KLARSTEIN, v tesnom závese s audio značkou auna, vybavením pre záhradu blumfeldt a osobným trénerom, v podobe brandu Capital Sports, či balančnej novinky BoarderKING. Dokopy je to viac ako 2 500 produktov, ktoré si spoločnosť sama dizajnuje, vyrába, distribuuje a komunikuje.

Zatiaľ čo iní by sa s takýmto portfóliom uspokojili, Berlin Brands Group mieri ďalej. Čisté tržby v roku 2020 viac ako 300-miliónov eur či nedávno získaná investícia 200-miliónov eur na zisk nových amerických značiek a ich udomácnenie na európskom trhu hovoria jasnou rečou. BBG dynamicky rastie a búra všetky stereotypy o limitoch.

Staňte sa súčasťou tímu

Udržať nastavené tempo sa však podarí len so správne motivovaným tímom, ktorý musí rásť spolu so značkou. Berlin Brands Group preto do svojho slovenského tímu neustále hľadá nových ľudí. Profil na Profesia.sk ponúka desiatky otvorených pozícií v Bratislave a Senci. Od projektových manažérov, IT administrátorov až po skladových účtovníkov či skladníkov sa v BBG môže realizovať každý. Stačí mať chuť byť súčasťou progresívnej značky.

Podmienkou úspechu je rovnováha. Čo teda BBG ponúka ako protihodnotu za odhodlanie, motiváciu, drive, nápady, tímového ducha, inovátorsky pohľad a chuť učiť sa nové veci? Atraktívne platové ohodnotenie podľa pozície je samozrejmosť a už dávno nie je jediným faktorom, ktorý by mal na pracovnú pozíciu zlákať. Ide skôr o benefity. A na tie je BBG štedré.

BBG myslí na zdravie a worklife balance

Flexibilný pracovný čas, rovnako flexibilné pracovné stoly v bratislavskej centrále alebo home office, dopĺňa fruit bar, ktorý je denne zásobovaný čerstvým ovocím a sladkosťami. Najmä v horúcich letných dňoch tiež poteší pestrý výber chladených nápojov.

Hovorí sa, že sedenie je nové fajčenie, preto BBG v rámci zamestnaneckých benefitov ponúka Multisport kartu, preplatenie Slovnaft Bajku či bežiaci pás priamo v bratislavskej centrále. Tá bola v roku 2019 finalistom v súťaži Office roka aj vďaka stolnému futbalu, biliardu, PlayStation, quiet zóne alebo masážnemu kreslu. Špeciálne životné príležitosti ako je svadba alebo narodenie dieťaťa sa v BBG oslavujú špeciálnym bonusom.

Z pracanta tím líder

Samozrejmosťou je 30% zľava na všetko z ponuky BBG a podpora vzdelávania, či už v jazykoch alebo na odborných seminároch s rôznorodým zameraním. Najväčším benefitom však je, že Berlin Brands Group obzvlášť oceňuje profesný rast. Zmeniť miesto pôsobenia v spoločnosti, ak v sebe objavíte niečo nové, čo chcete rozvíjať, nie je len možné, ale najmä zvlášť cenené.

Ak máte radi výzvy, máte ambície, radi budujete nové veci a nebojíte sa vyhrnúť si rukávy v kolektíve mladých ľudí nielen v práci, ale aj pri dobrovoľníckych projektoch, potom by vám rozhodne nemali ujsť pracovné ponuky BBG na Profesia.sk

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK