Jedno oko nezostane suché a zlo nezostane nepotrestané. Známi hudobníci nahrali dojemnú baladu o Jánovi a Martine

  • Dorota Nvotová na svojom YouTube zverejnila Baladu pre Jána a Martinu
  • Premiéru bude mať na blížiacom sa podujatí
  • To sa bude konať v Bratislave a jeho cieľom je predovšetkým zastaviť mafiu na čele štátu
Snímka obrazovky 2021-10-19 o 18.00.58
Reprorofo: YouTube/Dorota Nvotová
  • Dorota Nvotová na svojom YouTube zverejnila Baladu pre Jána a Martinu
  • Premiéru bude mať na blížiacom sa podujatí
  • To sa bude konať v Bratislave a jeho cieľom je predovšetkým zastaviť mafiu na čele štátu

Brutálna vražda investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej sa odohrala v roku 2018, no do dnešného dňa na ňu mnoho Slovákov nezabúda.

Do tejto skupiny patrí aj hudobníčka Dorota Nvotová, ktorá iba dnes na svojom youtubovom kanáli zverejnila video s názvom Balada o Jánovi a Martine.

Dcéra speváka Jara Filipa sa do akcií konajúcich sa na počesť obetí zapájala od samého začiatku. Spievala na spomienkových koncertoch, no nehanbila sa ani vystúpiť pred Slovákov a zdieľať s nimi svoj názor. 

V súčasnosti si hudobníčka myslí, že téma vraždy upadá do zabudnutia, a v dôsledku toho sa rozhodla zorganizovať podujatie s názvom Dokončime to. To sa má konať 27. októbra 2021 o 18-tej hodine na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave v režime OTP.

Podujatie je určené predovšetkým pre Slovákov, ktorí nie sú spokojní so stále vládnucou mafiánskou chobotnicou. Zároveň sú na akcii vítaní aj ľudia, ktorým prekáža skutočnosť, že sa na vraždu Jána a Martiny zabúda.

Prísť by mali aj ľudia, ktorým prekáža, že za vysokými múrmi si stále žijú ľudia, ktorí rozkrádajú Slovensko.

Na tejto akcii bude mať premiéru Balada o Jánovi a Martine, ktorej text zložil Nikita Slovák. Zároveň tu na návštevníkov bude čakať mobilný očkovací tím a lekári z covidových oddelení, ktorí im priblížia svoju prácu. 

„Preto sme napísali baladu o dvoch mladých ľuďoch, na ktorých obeť sa už zabúda a ich krv sa dávno vpila do zeme, preto pripravujeme tento míting na podporu čestných policajtov, ktorí čistia Augiášov chliev, na podporu čestných sudcov, ktorí sa nedali kúpiť, lebo korupcia je zhubná otrava a nesmieme ďalšej generácií nechať ten jed zažratý do našej zeme,“ uvádzajú organizátori v udalosti na Facebooku

Zdroj: Facebook

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie