Jeseň v znamení cestovania. Ryanair ti ponúkne letenky do Talianska a Grécka pod neuveriteľných 10 eur

  • Všetkým cestovateľom podskočí srdce, pretože budú mať príležitosť spoznať kúsky sveta za neuveriteľnú cenu. Dokonca z bratislavského letiska.
collagejhdfg
easytransfer.gr/tripadvisor.it
  • Všetkým cestovateľom podskočí srdce, pretože budú mať príležitosť spoznať kúsky sveta za neuveriteľnú cenu. Dokonca z bratislavského letiska.

Nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair sa rozhodla pridať do svojho letového plánu ďalšie lákavé destinácie. Konkrétne ide o mesto Bologne v Taliansku a grécky Solún. Lietať budeme môcť na prelome októbra a novembra, pričom táto ponuka bude aktuálna až do konca marca 2018.

Bologne 

Je priam čarovné talianske mesto. Ľudia ho navštevujú pre jeho jedinečnú atmosféru a históriu. Nachádza sa tu jedna z troch najstarších európskych univerzít – Bolonská univerzita. Okrem iných osobností tu študoval aj Mikuláš Kopernik. Jednou z turistických zastávok sú aj Dve veže, pričom jedna z nich slúžila ako väzenie a do druhej sa nedostaneš, pretože je naklonená a hrozí, že spadne. O jedle hovoriť ani nemusím. Pizza a zmrzlina.

Z Bologne sa stáva piata talianska destinácia, do ktorej sa dostaneš letecky priamo z Bratislavy.

Solún (Thessaloniki)

Grécke mesto, ktoré určite poznáš zo svojich školských čias, pretože si musel aj o pol noci vedieť, odkiaľ boli Cyril a Metod. Jedinečná destinácia, ktorá doslova dýcha históriou. Nachádza sa tu trh Modiáno, kde len veľmi ťažko odoláš všetkým tým chutiam vôňam. Starobylé uličky sú popretkávané historickými príbytkami a pri prechádzke pobrežím narazíš na Bielu vežu, ktorá je symbolom mesta.

Thessaloniki je treťou gréckou destináciou, kam sa so spoločnosťou Ryanair dostaneš.

Z cestovania sa v posledných rokov stal obrovský trend. Nemyslím to v zlom. Práve naopak. Človek by mal cestovať, spoznávať nové krajiny, ľudí, vytvárať si vlastné názory na základe svojich skúseností a spomienky, ktoré mu o pár rokov vyčaria úsmev na tvári.

zdroj: interez.skbts.aero

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK