Johnny Depp príde na Slovensko, stretnúť ho môžeš v dedine pri Zvolene

  • Johnny Depp má namierené na Slovensko
  • Budúci rok vystúpi v Zvolenskej Slatine so svojou kapelou
Johnny Depp a pohľad na Zvolenskú Slatinu
Johnny Depp FB/The Andrew J Brady Music Center, Wikimedia Commons/Miroslav Blaho
  • Johnny Depp má namierené na Slovensko
  • Budúci rok vystúpi v Zvolenskej Slatine so svojou kapelou

Zdá sa, že do malej dedinky v srdci Slovenska to má namierené známa americká hviezda. Johnny Depp zavíta do Zvolenskej Slatiny počas koncertnej šnúry so svojou kapelou Hollywood Vampires.

Zvolenská Slatina nemá ani tritisíc obyvateľov, avšak na jej 10-hektárovom poli sa predstaví známa hollywoodska hviezda Johnny Depp s kapelou Hollywood Vampires, v ktorej je gitaristom. 

Prípravy na príchod hviezdy

Megakoncert v Zvolenskej Slatine sa má uskutočniť až budúci rok v júli. Avšak aj napriek tomu sa dedina pripravuje na príchod známych rockových hviezd už teraz. 

„Johnny Depp a jeho kapela Hollywood Vampires, all stars band v zostave s Alice Cooperom a Joe Perrym, navštívia Slovensko a zahrajú exkluzívny koncert dňa 20. júla 2023 v srdci banskobystrického kraja, na nádherných trávnatých poliach ‚Olympic Fields’ vo Zvolenskej Slatine. Obrovské prípravy na obrovskú akciu začali,“ uviedla agentúra Profi Event, ktorá už od 4. novembra spustí predpredaj vstupeniek na podujatie.

Organizátori podujatia tiež upozornili ľudí na pravdepodobný ultrarýchly predaj vstupeniek. „Asi si bude treba švihnúť, lebo vypredanie nastavenej kapacity 12-tisíc vstupeniek sa totiž predpokladá do konca roka,“ uviedli.

Prípravy sú už teraz v plnom prúde a dedina plánuje počas podujatia množstvo vylepšení a atrakcií.

Johnny Depp spolupráca s Diorom
zdroj: Dior

„Plánujeme zdvojnásobenie príjazdovej kapacity, osadenie osvetlenia areálu pár dní pred akciou, dočasné zavedenie vodovodu, vybudovanie vstupných brán, zjednodušenie vstupov, sprehľadnenie areálu či lepší prístup k najrýchlejším a najmodernejším výčapom, totálnu prerábku parkovania, atrakcie pre deti počas poobedňajšieho hrania hudobných hostí, kyvadlovú dopravu zo Zvolena až na miesto,“ ozrejmila agentúra.

Očistenie mena

Meno tohto amerického herca sa dostalo tento rok na pretras hneď niekoľkokrát. Bolo to najmä kvôli súdu s jeho exmanželkou Amber Heard. Intenzívny súdny proces trval až šesť týždňov. Ako sme ťa informovali v našom predchádzajúcom článku, na stoličke svedka sa vystriedali desiatky ľudí, vrátane telesných strážcov, predstaviteľov Hollywoodu, agentov, expertov, lekárov, priateľov a príbuzných oboch bývalých manželov.

Na súde padalo jedno obvinenie za druhým. Avšak jedným z najbizarnejších momentov celého súdu bolo obvinenie zo strany Deppa, ktorý tvrdil, že Heard nechala na jeho strane ich spoločnej postele jej fekálie. Stať sa tak malo po hádke počas jej narodenín v roku 2016.

Exmanželka Deppa jeho tvrdenia ale poprela: „Nemyslím si, že to je vtipné. Dospelé ženy podobné veci nerobia, je to odporné.“ Povedala, že tam po sebe „prekvapenie” nechal ich pes Boo, jorkšírsky teriér. Porote tvrdila, že keď bol ešte šteňa, zjedol Deppovu marihuanu, a preto mal celý život problémy s kontrolou čriev.

Ani Heard nešetrila obvineniami na svojho exmanžela. Počas svojej výpovede ho obvinila z toho, že na nej vykonal „prehľadávanie dutín“. Stať sa tak malo v roku 2013, keď si spolu dali psychedelické huby. Podľa jej slov, ktoré porota vo výsledku vyvrátila, ju Depp podozrieval, že nejaké drogy skrýva.

Depp nakoniec vyhral súdny proces so svojou bývalou manželkou Heard, ktorá mu musí zaplatiť 15 miliónov dolárov za ohováranie. Odškodné si však zo súdneho procesu odnesie aj Deppova exmanželka. Sedemčlenná porota rozhodla, že jej patria dva milióny za urážlivé vyjadrenie zo strany Deppovho právnika. 

Zdroje: Dobré noviny, SIU, SIU

Najnovšie videá

Trendové videá