Juicero priznal, že ich produkt je úplne zbytočný. Vracia ľudom peniaze

  • Ľudia zistili, že odšťavovač za 400 dolárov je úplná blbosť.
juicer
youtube.com/pexels.com
  • Ľudia zistili, že odšťavovač za 400 dolárov je úplná blbosť.

Juicero počas najbližších 30 dní všetkým svojim zákazníkom ponúka možnosť vrátenia odšťavovača za plnú sumu. Ponuka platí aj pre tých, ktorí si odšťavovač kúpili už na začiatku predaja, čo je približe rok dozadu. Ponuka prichádza po tom, čo agentúra Bloomberg zverejnila článok, v ktorom poznamenali, že balíky vopred narezaného ovocia a zeleniny, z ktorých mal veľmi drahý odšťavovač vytláčať šťavu netreba ani dať do odšťavovača. Šťava sa z nich totiž dá vytlačiť aj rukami.

Juicero bol vždy skôr len rozmarom pre zbohatlíkov, však kto už len potrebuje takto drahý odšťavovač s pripojením na wifi. A fakt, že ho ani nepotrebuješ pre výrobu šťavy z neho robí úplnú zbytočnosť. CEO Juicero, Jeff Dunn, ktorý je v tejto pozícií od novembra, pridal na stránku Medium “obhajobu” pre svoj produkt kde hovorí, že “hodnota Juicera je viac, než len pohár za studena lisovanej šťavy. Oveľa viac.”

Vo svojich tvrdeniach spomína dva scenáre, pri ktorých oceníš, že máš odšťavovač od Juicero. V prvom ide o pitie šťavy a v druhom spomína, že niekto dostane notifikáciu, ktorá mu pripomenie, aby pil šťavu ešte pred tým, než balíku ovocia skončí trvanlivosť. Hovorí aj, ako iba odšťavovač spolu s balíkmi ovocia a aplikáciou dokážu poskytnúť ten skutočný zážitok z odšťavovania.

Aby Dunn dokázal, že Juicero nepredáva len balíky šťavy, ale naozaj v nich nájdeš zeleninu a ovocie, natočil video v ktorom ukazuje, ako to vyzerá keď balík otvoríš. Je jasné, že CEO sa bude snažiť obhájiť produkt spoločnosti a presvedčiť všetkých, aký je skvelý. Či sa mu to podarilo môžeš posúdiť sám.

zdroj: theverge.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK