Kašli na prázdne slová. Briti vymysleli list, ktorý skrýva opojné tajomstvo

  • Klasická fľaša vína či čokoláda potešia, no neprekvapia
  • Čo tak personalizovaná etiketa s vtipným, šteklivým či ľúbostným odkazom?
  • Inšpiruj sa niečim podobným a pri najbližšej príležitosti zahviezdiš
firebox.com/Press Centre
  • Klasická fľaša vína či čokoláda potešia, no neprekvapia
  • Čo tak personalizovaná etiketa s vtipným, šteklivým či ľúbostným odkazom?
  • Inšpiruj sa niečim podobným a pri najbližšej príležitosti zahviezdiš

Spoločnosť FireBox patrí v Spojenom kráľovstve medzi veľmi obľúbených predajcov nie úplne obyčajných darčekových predmetov. V princípe sa jedná o klasické produkty ako hrnčeky, knihy, alkohol, plyšové hračky, domáce potreby,  sladkosti či pochutiny, no obohatené sú buď o sarkastický, urážlivý či vulgárny popis alebo majú predmety netradičný až neslušný tvar.

Balenie niečoho tak „strašného“ je výtvarným umením, preto majú naši zamestnanci skladu ponechanú absolútnu kreatívnu slobodu,“ vysvetľuje spoločnosť na svojom webe uletenosť.

Najväčšou vychytávkou je možnosť personalizovaných darčekov, ktoré si zákazník sám prispôsobí podľa svojej potreby. Medzi ozaj obľúbené produkty patria personalizované fľaše vína, na ktoré je možné vložiť si ľubovoľný text podľa vlastného uváženia, druhu humoru či nálady.

Tzv. Letterbox Wine je chutné biele, ružové alebo červené víno balené vo fľaši vyrobenej z odolného recyklovateľné plastu, ktorý pôsobí úplne ako sklo. Ponúkne klasický objem 750ml, no to najlepšie sa paradoxne ukrýva nie vo vnútri, ale na povrchu na zatiaľ prázdnej etikete. To je to miesto, kam si môže zákazník vložiť vlastný text bez akýchkoľvek zábran či mantinelov, čo dokazujú aj ilustračné fotografie spoločnosti. Samozrejme, prázdna etiketa je ideálnym miestom aj na zamilované lichôtky, komplimenty ako aj dvojzmyselné venovania, skrátka čokoľvek.

Jedinečnosť darčeka a skryté kúzlo fľaše tkvie v jej úzkom tvare. Fľaša je uložená v elegantnej kartónovej krabici a je schválne uspôsobená tak, aby sa vošla do poštovej schránky a preto nie je potrebné žiadne poštové doručenie, čakanie na kuriéra či vyzdvihnutie balíka výdajnom mieste. Spoločnosť dodá Váš darček osobne až do poštovej schránky osobe, ktorú chcete prekvapiť, pohoršiť či pobaviť.

Po dlhom a náročnom dni … otvoríte svoj darček, aby ste odhalili…fľašu vína. Fľaša vína! Aká svätá osoba to poslala? Ako je to vôbec možné? – Uvedený text je len záblesk eufórie a radosti, ktorá sprevádza fľašu vína Letterbox. Je to dokonalý osobný dar a je to rovnako jednoduché, ako posielanie pohľadníc, ehm, vlastne, je to jednoduchšie.“ vysvetľuje sebe vlastným spôsobom spoločnosť pri popise produktu.

Portfólio spoločnosti je ozaj široké a v mnohých prípadoch dokáže úprimne pobaviť, o čom ťa presvedčí ako ich web firebox.com, tak aj ich Instagram či Facebook. Aj napriek tomu, že produkty sú prevažne dostupné len v rámci Spojeného kráľovstva, aj v našich končinách existuje viacero spoločnosti ponúkajúcich podobné personalizované produkty, a tak ťa možno spoločnosť FireBox niečim inšpirovala a vnukla nápad na skvelý a originálny darček.

zdroje: firebox.com;

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK