Klamstvom k popularite. Spoločnosť prenajíma luxusné lietadlo, aby si si mohol zapózovať pre svoj Instagram

  • Užiť si aspoň na chvíľu pocit luxusu nebolo nikdy jednoduchšie
  • Ruská spoločnosť sa rozhodla podnikať naozaj zaujímavým spôsobom
  • Hlavnou myšlienkou je vytvoriť ilúziu luxusného života s minimom nákladov
a790526ed83dea2633f89722c8dfb067
pinterest.com
  • Užiť si aspoň na chvíľu pocit luxusu nebolo nikdy jednoduchšie
  • Ruská spoločnosť sa rozhodla podnikať naozaj zaujímavým spôsobom
  • Hlavnou myšlienkou je vytvoriť ilúziu luxusného života s minimom nákladov

Láka ťa luxus, ale premávať sa len tak v súkromnom lietadle si nemôžeš dovoliť? Dnes to už nie je žiadny problém. A tvoje okolie o tom dokonca ani nemusí vedieť. Ruská spoločnosť Private Jet Studio má totiž pre teba riešenie. Hoci nebudeš mať nič vo vlastníctve, môžeš si aspoň prenajať súkromné lietadlo, pri ktorom si môžeš ľubovoľne zapózovať. Po celý čas sa síce lietadlo nikam nepohne, ale v dnešnej dobe, ktorá je založená prevažne na senzáciách a materializme, si urobíš „očko“ u svojich sledovateľov na Instagrame. Áno, je to klamstvo, ale zaujímavý biznis.

Куда собираетесь на праздники? #happyholidays

A post shared by PRIVATEJETSTUDIO (@privatejetstudio) on

Lietadlo Gulfstream 65 ti bude k dispozícii na dve hodiny. Ak túžiš po skutočne kvalitných záberoch a zvolíš si aj spoločnosť profesionálneho fotografa, vyjde ťa to približne na 248 dolárov (cca. 210 €). Ak sa rozhodneš pre „lacnejšiu“ verziu bez fotografa, zaplatíš približne 194 dolárov (cca. 164 €). To však nie je všetko. O tom, že moskovská spoločnosť vymyslela tento biznis naozaj do detailov, svedčí aj fakt, že pre tých náročnejších ponúka možnosť priplatiť si za profesionálny tím kaderníkov a stylistov.

Otázkou zostáva, čomu ľudia v dnešnej mediálnej dobe môžu ešte skutočne veriť. Ak sa na sociálnych sieťach rozhostí viacero takýchto „klamstiev“, niet sa potom čomu čudovať, že sa ľudstvo stáva skeptické voči akejkoľvek novej informácii. Ako je však vidno, podnikateľský duch sa nezastaví pred ničím.

✈️🖤

Príspevok, ktorý zdieľa PRIVATEJETSTUDIO (@privatejetstudio),

Zdroj: boredpanda.comtelegraph.co.ukindependent.co.uk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech