Klesne ti z nich IQ. Toto sú najbizarnejšie hlášky, akými Andrew Tate „vzdeláva“ chlapcov

  • Nie náhodou sa mu hovorí „kráľ toxickej maskulity“
  • Názory, ktoré má Andrew Tate, do 21. storočia nepatria
  • Napriek tomu má však množstvo fanúšikov
Andrew Tate
instagram.com/@cobratate
  • Nie náhodou sa mu hovorí „kráľ toxickej maskulity“
  • Názory, ktoré má Andrew Tate, do 21. storočia nepatria
  • Napriek tomu má však množstvo fanúšikov

Keď sa povie meno Andrew Tate, ľudia sa dajú v podstate rozdeliť na tri skupiny. Prvou sú šťastlivci, ktorí o ňom nikdy nepočuli, do druhej spadajú tí, ktorým prídu jeho toxické názory prinajmenšom bizarné, a problémom je, že existuje aj skupina tretia – tú tvoria predovšetkým chlapci v tínedžerskom veku, ktorí si spravili z mizogínneho násilníka doslova svoju modlu. 

Ak si na TikToku, jeho videám si sa v poslednom období zrejme nevyhol. Ak sa ti to ale náhodou podarilo, máme pre teba dobrú správu, jeho videá sme si prešli za teba, takže to už robiť nemusíš. Vybrali sme z nich tie najbizarnejšie myšlienky, pri ktorých ti zostane stáť rozum.

Kto je vlastne Andrew Tate?

Povedzme si najprv v skratke zopár slovami to, kto vlastne „kráľ toxickej maskulinity” je. Andrew sa narodil 14. decembra 1986 (i keď tvrdí, že nevie, kedy má narodeniny, pretože ich nerieši) v chicagskom Illinois.

Vyrastal však v anglickom meste Luton. Jeho mama bola pomocníčkou v cateringovej spoločnosti no jeho otec Emory Tate bol prekvapivo medzinárodným majstrom v hraní šachu.

Jeho synovi však šach neučaroval a rozhodol sa venovať bojovým športom. Na karate turnajoch získal viacero trofejí a je trojnásobným majstrom sveta v kickboxe. Tvrdí, že za celý svoj život prehral iba 9 zápasov.

Útek do Rumunska

Faktom ale je, že táto bizarná 35-ročná postava si nezarobila športom, ale vďaka svojmu prosperujúcemu online „biznisu”, kde desiatky žien predávali svoje nahé telá online. O tom, aký je jeho majetok, by sa ale dalo polemizovať. 

Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM
Zdroje: Indy100, Wikimedia, Forbes, Bio Overview, Downtime Bros, AS

Najnovšie videá

Trendové videá