Klimatizácie za neskutočnú cenu a smartfón Xiaomi za 1 €! Tento víkend v PLANEO

planeo
Planeo

Ak hľadáte klimatizáciu do bytu alebo kancelárie či na chatu alebo nový smartfón, tento víkend je váš!

Nezmeškajte túto skvelú príležitosť. Tento víkend prináša PLANEO bleskovú akciu so zľavou 150 eur na klimatizácie a druhým smartfónom za 1 euro. Urobte si radosť a pripravte sa na leto s ponukami, aké tu už nebudú.

Zľava 150 eur na prenosné klimatizácie Sencor

Nečakajte na letné horúčavy, pretože klimatizácie sa kupujú už teraz! Mobilná klimatizácia Sencor MT 9040 má kompaktný úsporný dizajn a v balení aj kompletnú okennú súpravu na odvod horúceho vzduchu. Od 7. do 9. júna ju v predajniach PLANEO a na planeo.sk kúpite len za 249 eur.

Vikendovy_trhak_ 7.-9.6.2024_Carousel_2
zdroj: Planeo

„S príchodom teplých dní očakávame každoročný boom v predaji klimatizácií,“ hovorí marketingová riaditeľka PLANEO Jana Zedníková. „Dlhodobo je zvýšený aj záujem o OLED/LED televízory, smart telefóny – najmä iPhony 15, Tablety a čítačky, chladničky a práčky,“ približuje marketingová riaditeľka trendy v predaji elektroniky a dodáva: „V našich predajniach však kúpite aj plyšové hračky, Lego alebo záhradnú techniku.“

K smartfónu druhý len za 1 euro!

A to nie je všetko! Počas 7. až 9. júna má pre vás PLANEO pripravenú aj senzačnú ponuku na smartfóny. Kúpte si smartfón XIAOMi 14 a Redmi A3 Star Blue získate len za 1 euro! Áno, čítate správne. Toto je ideálna príležitosť, ako potešiť seba a svojich blízkych. Nový telefón pre vás a druhý pre niekoho, koho máte radi, prakticky zadarmo!

Vikendovy_trhak_ 7.-9.6.2024_Carousel_3
zdroj: Planeo

Prineste svoj starý výrobník perlivej vody a vymeňte ho za nový SodaStream

Na ekologickú likvidáciu vám aj vo všetkých 56 predajniach PLANEO vezmú aj váš starý výrobník domácej perlivej vody, aby ste si ho mohli výhodne vymeniť za nový SodaStream, ktorý je špičkou vo svojej triede.

Image28
zdroj: Planeo

V rámci akcie Šrotovné stačí priniesť svoj starý výrobník perlivej vody alebo bombičku a odovzdať ho v ktorejkoľvek našej predajni. Výrobníky môžu byť aj poškodené alebo nefunkčné a nezáleží ani na ich značke. Za každý výrobník alebo bombičku dostanete zaujímavú zľavu na nákup nového SodaStreamu alebo výhodného megapacku tejto značky,“ dodáva Jana Zedníková.

K celoročne výhodným nákupom aj výhodné služby

Pri nákupe v najrozšírenejšej sieti elektropredajní a na e-shope planeo.sk sú vám k dispozícii aj služby ako predaj na splátky, predĺžená záruka či možnosť okamžitej výmeny.

Ak nakupujete cez e-shop, svoju objednávku si už za 30 minút môžete vyzdvihnúť v najbližšej predajni. S Dopravou Premium bezstarostne nakúpite veľké spotrebiče, ktoré vám vyškolení pracovníci prinesú, nainštalujú, odvezú odpad a ak budete mať záujem, tak na ekologickú likvidáciu vezmú aj váš starý spotrebič.

Najnovšie videá

Trendové videá