Klobásy za 10 eur a punč aj za 5,50 eur: Zmapovali sme ceny na vianočných trhoch v Bratislave (PREHĽAD)
- V Bratislave sa už začali Vianoce, čo síce poteší ľudí, no rozhodne nie ich peňaženky
- Koľko tento rok minieš na trhoch?
ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
Vianoce sa v Bratislave už začali. Boli sme sa pozrieť, ako to vyzerá na Hlavnom, Primaciálnom a Františkánskom námestí.
Dostaň Startitup do svojich Google odporúčaní
Startitup, odkaz sa otvorí v novom okneTrhy sa v Bratislave začali 21. novembra o 10:00, avšak vianočný stromček, ktorým je tento rok 49-ročná jedľa biela na Hlavnom námestí, sa rozsvieti až v piatok, 22. novembra, o 18:15. Atmosféra na trhoch však už teraz dýchala Vianocami a ľudia si užívali vôňu lokší, cigánskej pečienky či vianočného punču.

Boli sme na mieste zmapovať, koľko by si na trhoch tento rok nechal peňazí, ak by si si chcel dopriať punč alebo sa aj dobre najesť.
V článku sa po odomknutí dozvieš
- Koľko zaplatíš za punč a víno
- Aké kreatívne názvy punčov sme videli
- Čo obsahuje najdrahší punč na trhoch
- Prečo je dôležitý stánok „Maťko pre Kubka“
- Kedy sú otváracie hodiny trhov
- Dokedy potrvajú vianočné trhy
- Fotogalériu z otvorenia trhov
Po odomknutí tiež získaš
- Články bez reklám
- Neobmedzený prístup k viac ako 75 000 článkom
- Exkluzívne benefity
Čítaj viac z kategórie: Food biznis