Kľúčové predpovede Baby Vangy pre rok 2024: Predpovedá násilnú smrť Putina, z jej veštieb sa naplnilo až 85 %

  • Z predpovedí tejto ženy sa naplnilo až 85 %
  • Tento rok však pre nás nachystala aj niekoľko pozitívnych správ
Na snímke je Vladimir Putin a Baba Vanga
Ilustračný obrázok TASR/AP, Wikimedia Commons/Пакко,
  • Z predpovedí tejto ženy sa naplnilo až 85 %
  • Tento rok však pre nás nachystala aj niekoľko pozitívnych správ

Kým niekto jej predpovede neberie vážne a baví sa na nich, iní ich poctivo sledujú každý rok a čakajú, či sa naplnia. Reč je o žene z Bulharska s menom Vagelija Pandeva Dimitrova, ktorú však určite aj ty poznáš pod menom Baba Vanga.

Hoci táto žena zomrela ešte v roku 1996, s jej predpoveďami sa stretávame aj dnes. Portál The Economic Times poukázal na to, že z jej predpovedí sa naplnilo až 85 %. Čo nás teda podľa veštkyne čaká v roku 2024?

S týmto rokom sa spája niekoľko vízií Baby Vangy. Za najvýraznejšiu možno označiť smrť ruského prezidenta Vladimira Putina. Podľa predpovede slepej ženy by za jeho vraždou mal stáť iný ruský muž. Okrem toho však žena predpovedala aj klimatické katastrofy. Na stole tak ostáva nielen zvýšená úroveň radiácie, ale aj extrémne poveternostné udalosti.

Bulharka tiež tento rok spája so zvýšenou frekvenciou a nárastom teroristických útokov v Európe. Podľa jej slov neznáma, no veľká krajina v roku 2024 bude vykonávať testy biologických zbraní alebo rovno zaútočí.

Útoky sa podľa veštkyne budú odohrávať aj vo sfére online. Tieto kybernetické útoky budú zamerané na kritickú infraštruktúru, medzi ktorú patria napríklad zariadenia na úpravu vody alebo energetické siete. V prípade, že sa táto predpoveď naplní, bude to znamenať obrovské ohrozenie národnej bezpečnosti.

Rok plný pokrokov

Aby sme však neriešili iba potenciálne hrozby, predpoveď Baby Vangy obsahuje aj niekoľko pozitívnych vízií. Tou najvýraznejšou je objavenie liekov na nevyliečiteľné choroby, ako sú napríklad Alzheimer s rakovinou. V roku 2024 by totiž podľa veštkyne mala rakovina skončiť spútaná železnými reťazami.

Okrem toho sa v predpovedi spomínajú aj ľudské bytosti, ktoré sa narodia a vyrastú v laboratóriách, čo znie ako vysoko kontroverzná zmena. Za zmienku stojí aj predpoveď týkajúca sa pokroku v kvantovej výpočtovej technike a prudký nárast využívania umelej inteligencie.

Ktoré predpovede sa už naplnili?

Jedna z najvýznamnejších postáv v oblasti proroctiev a predpovedania budúcnosti sa narodila 31. januára 1911. Hoci je všeobecne považovaná za bulharskú veštkyňu, skutočne pochádza z dediny Strumica, ktorá dnes patrí do Severného Macedónska.

Táto výnimočná osobnosť predpovedala mnohé globálne udalosti, vrátane teroristického útoku na dvojičky World Trade Center v New Yorku 11. septembra 2001 a konfliktu na Ukrajine. Vďaka svojim schopnostiam si získala pozornosť už počas druhej svetovej vojny a konzultovali s ňou významné osobnosti, ako bol bulharský cár Boris III. a dlhoročný sovietsky vodca Leonid Iľjič Brežnev, uvádza portál PerthNow.

Počas svojho života údajne predpovedala udalosti na každý rok až do roku 5079, pričom mnohé sa naplnili desiatky rokov po jej smrti. Okrem údajného predpovedania smrti princeznej Diany a potopenia ruské ponorky Kursk predpovedala aj svoju vlastnú smrť dňa 11. augusta 1996.

Trauma, ktorú prežila v deste, mala viesť ku získaniu schopnosti komunikácie s neviditeľnými bytosťami. Podľa jej vlastných slov získala schopnosť vidieť minulosť, súčasnosť, no aj budúcnosť osôb, ktoré stretáva. Kým v mladom veku boli tieto schopnosti slabšie, postupom času ich intenzita rástla.

Niektorí ľudia tvrdia, že Baba Vanga bola skutočnou jasnovidkou, podľa iných sú jej predpovede len dôsledkom kvalitných odhadov a znalosti ľudskej psychológie. Aj keď pochybnosti existujú a existovať budú, vplyv, ktorý táto žena má, je obrovský. Veď každý rok si jej predpovede číta obrovské množstvo ľudí a následne 12 mesiacov čaká, či sa niektoré z nich naplnia.

Zdroje: The Economic Times, PerthNow

Najnovšie videá

Trendové videá