Knihy si už dnes objednáš ako pizzu, už o polhodinu môžeš čítať. Dva lovebrandy na Slovensku spájajú sily

  • Wolt a Martinus idú „bojovať“ spoločne
  • Spúšťajú expresnú donášku kníh
  • Objednané knižné tituly z predajní Martinus tak môžeš mať doma už o 30 minút od objednania
wolt, martinus
Unsplash/ Jessica Ruscello, Unsplash/Yoav Aziz
  • Wolt a Martinus idú „bojovať“ spoločne
  • Spúšťajú expresnú donášku kníh
  • Objednané knižné tituly z predajní Martinus tak môžeš mať doma už o 30 minút od objednania

Kníhkupectvo Martinus a donášková spoločnosť Wolt spájajú svoje sily. Knihy si tak budeš môcť objednať prostredníctvom aplikácie Wolt. Ako uvádza portál Omediach.com, zákazníci si cez aplikáciu Wolt budú môcť objednať knihy, ktoré sú dostupné v bratislavskej predajni na Obchodnej ulici a v košickej predajni v OD Urban. Doručenie kníh bude expresné, zakúpenú knihu môžeš mať vďaka spoločnosti Wolt doma už o 30 minút od objednania. 

Absťáky bez knihy už nehrozia 

Spoločnosť Wolt ti objednanú knihu doručí expresnou rýchlosťou. „Kuriéri Woltu vám odteraz môžu už o 30 minút z Martinusu doručiť novú knihu od obľúbeného autora, rýchly knižný darček k narodeninám alebo nahradiť zabudnutú knižku počas víkendového oddychu,“ vyjadril sa pre portál Omediach.com generálny riaditeľ Woltu Tomáš Beniak. 

Martinus: Inšpiratívny príbeh kníhkupectva, ktoré si zamilovalo celé Slovensko

Wolt však nespolupracuje len s Martinusom. Partnerov majú aj z oblasti cukroviniek, kvetinárstiev, fitness, kozmetiky či alkoholu. Ako uvádza Forbes, spoločnosť sa zamerala na rozvoj donáškových služieb a chce ponúknuť aj doručovanie komodít maloobchodu. 

Spájať ľudí s knihami je v Martinuse naše hlavné poslanie. Vďaka tejto spolupráci si knižky nájdu svojich čitateľov zakaždým, keď si niekto povie – Kiežby som mal teraz pri sebe dobrú knižku! – a to je už skoro ako kúzlo,“ vyjadril sa brand manažér Martinusu Michal Brat. 

Zdroje: Omediach.com, Forbes

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech