Kočner ovládal aj youtubera Daňa. Za jeho prácu mu vraj mesačne dával tisícky eur

  • Aj vďaka Kočnerovi si dnes vieme pozrieť videá Martina Daňa
Kočner Daňo
Youtube/Martin Daňo, TASR/Pavel Neubauer
  • Aj vďaka Kočnerovi si dnes vieme pozrieť videá Martina Daňa

Na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku sa dnes odohrával ďalší zo súdnych procesov v kauze zmeniek. Pred súdom vypovedal Kočnerov bývalý spolupracovník Peter Tóth. Hlavní aktéri kauzy, Marian Kočner a bývalý riaditeľ televízie Markíza Pavol Rusko, už svoje verdikty počuli. Sú právoplatne odsúdení na devätnásť rokov za mrežami.

AKTUÁLNE: Súd konečne rozhodol o tom, či Kočnerovi Markíza vyplatí 8-miliónovú zmenku

Dnes na súde išlo o osud Štefana Agha, ktorý s nimi v minulosti spolupracoval. Dnes mu tiež hrozí väzenie, informujú Aktuality. Ide o bývalého príslušníka SIS, ktorý sa kedysi objavoval po Kočnerovom boku. Tóth, ktorý na súde vypovedal sa s Aghom spoznal práve vďaka Kočnerovi. Pojednávanie s Aghom bude pokračovať 10. septembra. 

Okrem iného spomenul na súde Tóth aj youtubera Martina Daňa, ktorého videá mal Kočner v minulosti ovládať podplácaním. „V zásade sa vyjadril, že je to šašo, ale ide proti prúdu a dosť mu ide po ruke. Veď dodnes mu ide po ruke. Bol nasadený aj na mňa. Kočner sa vyjadril, že mu dáva nejaké štyri tisícky mesačne,“ povedal Tóth.

Kočner mal s Daňom spolupracovať od roku 2017 a peniaze mu dával minimálne dovtedy, kým ho nezavreli. Tóth tvrdí, že nevie, či to pokračovalo aj v dobe, keď už sedel za mrežami. Vie však, že to nebolo len o peniazoch. Okrem nich mu Kočner zaobstarával aj techniku na natáčanie videí. 

Zdroj: Aktuality

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá