Kokaín či pľuvance za neskutočné prachy. Takto vyzerá zákulisie amerického stripklubu (2. časť)

  • Slovenka nám porozprávala, ako funguje zákulisie striptízového klubu, v ktorom pracovala
  • Tanečníčky na Floride zarobia za noc od 0 do 3 000 dolárov
  • Na drogách sú v klube všetci, zákazníci aj manažéri
stripclub
Unsplash/Christian Soler, Pixabay/stevepb
  • Slovenka nám porozprávala, ako funguje zákulisie striptízového klubu, v ktorom pracovala
  • Tanečníčky na Floride zarobia za noc od 0 do 3 000 dolárov
  • Na drogách sú v klube všetci, zákazníci aj manažéri

Alica si tancom v stripklube zarobila na vlastný byt a pokojný život. Toto je druhá časť príbehu o Miami, drogách, sexe a ťažkej práci, ale hlavne o jednej odvážnej Slovenke, ktorej túžba po normálnej rodine prebila všetko. Prvú si môžeš prečítať tu

Opití a na drogách

Alicina rutina bola ľahká. V práci sa prezliekla a pripravila sa na náročný večer. Každý deň musela na hlavnom pódiu odtancovať tri piesne. „Prvú oblečená, druhú bez podprsenky a pri tretej som mala ísť donaha, ale nikdy som sa úplne nevyzliekla,“ hovorí. „Aj keď sa na to manažéri často sťažovali, vedela som, že si to môžem dovoliť.“

Rýchlo pochopila, že dievčatá sú v klube najdôležitejšie, hoci ich manažéri často vydierali a urážali. „S babami sme ťahali za jeden povraz. Bez nás by klub nezarobil, takže sme tam boli najdôležitejšie. Manažéri na nás tlačili, vydierali nás a skúšali z nás vytrieskať čo najviac peňazí.“ So svojimi tringeltami sa totiž delila s DJ-om, barmanmi a manažérmi.

Alica si vedela tancom zarobiť slušné peniaze. Počas hurikánovej sezóny boli ulice aj klub prázdny. Boli noci, kedy domov odchádzala naprázdno, no počas dobrých dní si domov za noc odniesla aj 3 000 dolárov. Keďže šlo o sprepitné, v Amerike ich nemusela ani daniť. „Boli to jednoducho zarobené peniaze. Nerobila som nič zlé,“ hovorí.

Nočná práca a konfliktné prostredie si však časom vybrali svoju daň. „Bolel ma chrbát aj nohy. Pracovala som každý deň, bola som unavená, celú noc na podpätkoch v zafajčenom priestore. Všetci sú opití a na drogách,“ spomína.

Startitup PREMIUM logo
Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

(Zrušiť môžeš kedykoľvek)

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá