Kontroverzná celebrita zatvorila svoju šialene ružovú kaviareň v centre Bratislavy

  • Kaviareň Pink Garden na Laurinskej ulici v Bratislave už viac neláka okoloidúcich na svoj ružový interiér
  • Projekt Zuzany Plačkovej sa sťahuje do Petržalky
pink
Startitup/Facebook Pink Garden
  • Kaviareň Pink Garden na Laurinskej ulici v Bratislave už viac neláka okoloidúcich na svoj ružový interiér
  • Projekt Zuzany Plačkovej sa sťahuje do Petržalky

Na jeseň minulého roka urobilo v Bratislave veľký rozruch otvorenie novej a neprehliadnuteľnej kaviarne priamo v historickom centre. Na Laurinskej ulici si Zuzana Plačková otvorila prevádzku Pink Garden, ktorú celú odela do ružovej farby. Steny zdobili kvety, nábytok, servis aj zákusky ako z rozprávky. Len o pár mesiacov neskôr však miesto zíva prázdnotou.

Už v úvode tohto roku Z. Plačková na oficiálnom Instagrame prevádzky komentovala problémy s pamiatkovým úradom, kedy musela z priestorov pred kaviarňou odstrániť svoje dekorácie.

„Človek sa snaží niečo robiť pre mesto, turizmus, jednoducho rozvíjať našu krajinu a hlavne mesto. A namiesto toho, aby chválili nové nápady, pamiatkový úrad ich rúca. Niesom jediná, ktorá prišla o dekoráciu. Aj iné podniky musia odstrániť svoju reklamu,“ píše v príspevku na sociálnej sieti.

View this post on Instagram

Neviem ani ako začať pretože reálne mi je do plaču aká krajina sme ! Nie niesom smutná iba možno trošku sklamaná ! Človek sa snaží niečo robiť pre mesto turizmus proste rozvíjať našu krajinu a hlavne mesto a namiesto toho aby chválili nové nápady PAMIATKOVÝ ÚRAD ich rúca ! Niesom jediná ktorá prišla o dekoráciu aj iné podniky musia odstrániť svoju reklamu … Ale vysvetlite mi jedno ? Prečo mi musíme byť tak zaostala krajina ? Prečo musíme vyvážať naše zarobené peniaze do iných krajín a vďaka priam nulovému turizmu sa nám tie peniaze nevracajú ? Myslím si že tento štát je totálne ale že totálne otočený na hlavu a takýmto tempom nám hrozí veľká záhuba! Možno ako včera bolo v správach že pamiatkový úrad zobral úplatok 30 tisíc € a je to v štádiu riešenia očakávali niečo aj od nás ale poviem Vám pravdu ja nikoho uplácať nikdy nebudem ! Radšej ústupim ale vrátim sa ešte z väčším ESSSSOOOM ! A to si zapamätajte že takto môj @pink.garden.bratislava vyzerať nebude ! Pretože už od prvého dopisu čo nám prišiel som vedela že aká veľká naložená zmena nastane 😂😂😂 Každopádne čakáme vás na kávičke koláčiku vo vnútri zmena zatiaľ nieje 😂🙏

A post shared by PINK GARDEN (@pink.garden.bratislava) on

Dnes je ružová kaviareň v centre mesta zatvorená, avšak nekončí. Na sociálnej sieti Pink Garden 17. júna pribudol oznam, že prevádzka sa sťahuje a bude opäť otvorená už o dva týždne.

Potvrdzuje to aj poznámka na Instagramovom profile kaviarne: Aktuálne je PINK GARDEN v štádiu prerábky v novom priestore …💗 OTVORENIE JE 29.6 💗„.

zdroj: Startitup

V komentároch však jeden z používateľov zverejnil fotografie nového miesta prevádzky. Pink Garden už onedlho otvorí svoje brány v Petržalke. Na svojom Instagrame Plačková napísala: Tak tak skoro po roku som sa rozhodla konečne @pink.garden.bratislava presťahovať ! NEBOJTE SA NESKRACHOVALA SOM ! Mením priestor kvôli viacerým dôvodom a ten najhlavnejší bol že permanentne nám nešla elektrina ….vytapalo nás z WC pomaličky na dennom poriadku a pri najme 8 tisíc € si myslím že skutočne STAČILO !“

#pinkgardenbratislava #cukraren @pink.garden.bratislava @queen.plackova

Gepostet von Dalibor Malik am Sonntag, 23. Juni 2019

Sama Plačková pri otváraní kaviarne v jednom z komentárov priznala, že sa nechala inšpirovať kultovými zahraničnými záležitosťami ako kaviarne Élan London (Instagram TU) alebo Peggy Porschen (instagram TU).

Zatiaľ čo niekoľko fanúšikov vzhľad kaviarne okamžite skritizovalo, prirovnávalo ku gýču a považovalo ho za neoriginálny, iným sa nápad vytvoriť niečo takéto na Slovensku mimoriadne páčil.

#pinkgardenbratislava #petrzalka #cukraren

Gepostet von Dalibor Malik am Sonntag, 23. Juni 2019

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech